Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Lotniczy import z Chin od AlleKurier.pl
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=10&t=15241
Strona 1 z 1

Autor:  Tadek [ Pn gru 17, 2012 10:25 am ]
Tytuł:  Lotniczy import z Chin od AlleKurier.pl

AlleKurier.pl uruchomił dedykowaną usługę importu z Chin drogą lotniczą. Oprócz automatycznej wyceny i możliwości złożenia zamówienia przez internet, serwis oferuje odprawę celną oraz magazyn dystrybucyjny.

Dotychczasową ofertę brokera kurierskiego AlleKurier.pl wzbogacono o transport towarów drogą lotniczą na kierunku Chiny – Polska. Nowe rozwiązanie dedykowane jest dla przesyłek składających się z paczek o wadze do 21 kg, a także dla znacznie cięższych ładunków cargo, których waga zaczyna się od 100 kg. W przypadku przesyłek do 21 kg usługa realizowana jest w systemie „door to door” oraz zawiera koszt odprawy celnej zarówno w Chinach jak i w Polsce. Koszt transportu jest stały bez względu na miejsce nadania w kraju środka. Przesyłki cargo realizowane są z 13 najważniejszych chińskich lotnisk do terminalu w Warszawie z możliwością dostarczenia ładunku bezpośrednio do klienta. Na opisywanym kierunku przesyłki lotnicze w http://www.AlleKurier.pl są najkorzystniejszym wyborem według serwisu http://www.kurierem.pl

Kompleksowe usługi logistyczne

AlleKurier.pl posiada pełen wachlarz usług logistycznych. Dla importujących towar z Chin firma oferuje swoją agencję celną oraz skład celny. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dokonać rewizji towaru i sprawdzić kompletność zamówienia przed wysłaniem zgłoszenia do Urzędu Celnego.
Platforma posiada magazyn dystrybucyjny, pracujący w godzinach 6-22. System pozwala na realizację zleceń on-line oraz podgląd bieżących stanów magazynowych. Dzięki integracji systemów (wymiana danych poprzez EDI), możliwe jest szybkie i efektywne zarządzanie towarem, bez konieczności budowy własnego zaplecza logistycznego.

Autor:  bugabooo [ Cz gru 21, 2017 2:40 pm ]
Tytuł:  Re: Lotniczy import z Chin od AlleKurier.pl

Prawie wszystkie firmy mają te same usługi, nic nie jest tak wyjątkowe. Niektóre są naprawdętanie, inne dostarczają szybka paczka itp.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/