Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr kwi 25, 2018 11:00 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 10:06 am 
W grudniu 2008 nasza firma zaczela oferowac nowa forme pomocy. Wysylamy male paczki od 1 kg, droga morska. Cena zalerzy od towaru, i gabarytow, wagi.
Pomagamy zarowno realizowac zlecenia na zakup towaru , (Minimum 500 zl) jaki bierzemy towar zamwoiony w iinnych firmach i po otzrymaniu wkaldamy do naszego kontenera, dostarczamy do drzwi w polsce.
Wszystko podlega ocleniu, i kazda paczka moze byc zrewidowana i zatrzymany jesli lamie przepisy kraju docelowego.
Nasz oferta jest w mowoscia bo z tego co wiem nie mozna wyslac droga morska nic mnijeszego niz metr szescienny.
Polecamy nasze uslugi
Calkapeter@gmail.com

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 10:31 am 

Karton 1mx1,5m waga 9 kg, wysyłka z Shenzen via UPS koszt to 120 USD, przesyłka door to door, czas oczekiwania 4 dni, agencje celna mam z głowy a jej koszt to 65 zł netto.

Są Państwo w stanie zaproponować lepsza cene i choćby podobny czas realizacji zamowienia??

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Witam
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 10:47 am 
Jesli chodzi o czas, nie, absolutnie nie mam szans.
Jesli chodzi o cala reszte oczywiscie ze tak.
Ta oferta jest glownie zwiazana z nowymi przepisami ktore pozwalaja na zakup towaru do 150 euro.
Wiem ze wielu ludzi boryka sie z decyzja o imporcie ze wzgeledu na koszt przesylki, mysle ze to jest nisza w tym momencie.
Swoja droga jak mam pilna przesylke uzywam DHL choc uwazam ze maja zlodzjskie stawki, w doslownym znaczeniu tego slowa, i pwenego dnia jakas chinska firma zabierze im bizness.
Wkrotce bede oferowal tanie przesylki lotnicze,.
Calkapeter@gmail.com

Tytuł: wymiary
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 4:01 pm 
1x1.5 m a trzeci wymiar??. 120 usd, raczej malo prawdopdobne za 3 metry lotnicza placilem ponad 2000 usd, i to bylo najtaniej jak znalazlem pomiedzy 20 kompaniami. nasza waga byla rownoznaczna 3.5 metara szeciennego.
Twoja paczka 9 kg nie moze pzrekraczac .1 cbm
peter

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 05, 2008 5:00 pm 

trzeci wymiar czyli szerokośc nie wiele ponad 40 cm.
Dokładnie to było 100 elektronicznych gażetów i nie jest to mało prawdopodobne bo zamawiam to ciągle po 100 sztuk i zawsze płace tyle samo.

Znowu widac jak Wy ludzie mieszkający w Chinach znacie sie na temacie!

No chyba że chińczyk był stratny i dołozył do kuriera, w co wątpię najprawdopodobnie zarobił jeszcze na tej przesyłce.

Firmy które mają podpisana umowe z kurierem i wysyłaja dużo paczek moga liczyc na bardzo duże upusty, podobnie jak zresztą w Polsce, Kowalski wyśle za 25 zł ale już Kowalski sp. z o.o. za 10 zł

Tytuł: witam
PostNapisane: So gru 06, 2008 3:33 am 
Chetnie slucham i szukam jak moge zosczedzic moim klientom. Z twoich danych wynika 1 metr na 1.5 metra na 4o cm, to jest .6 cbm??
za 120usd lotnicza?
Mysle ze skorygujesz te wymiary.
Chetnie poczekam na innych az sie wypowiedza.
Peter

Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 12:41 pm 

nie wierze że za 6cbm ktoś zapłacił 120usd... nawet kilogramowej paczki.

Ja za próbki, jakiś czas temu 55kg, nie przekraczającej 0,5m3 zapłaciłem 2700zł - sama przesyłka, wiem że można taniej ale zależało mi na szybkości. średnio za podobną przesyłkę płacę 1500zł

Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 7:19 pm 

Sorry, dokładne wymiary to 1m x 0,6 m x 0,5m waga 9 kg

Za inną przesyłkę (kartonu juz nie mam) ale waga to 53 kg

zapłaciłem 400 USD

Tytuł: s
PostNapisane: So gru 06, 2008 7:27 pm 

Mozesz zdradzic coz za firma daje tak dobre stawki i co wchodzi w sklad oferty ?
Chodzi o to, zeby bylo porownanie: gdyz jedni mowiac o cenie przesylki maja na mysli sam fracht , drudzy warunki FOB PORT, a jeszcze inni transport od drzwi do drzwi.

Ale calkowicie sie zgadzam, ze 120 USD za przesylke nawet 0,5 cbm to bardzo malo i jest calkowicie nie rynkowa stawka w przypadku frachtu lotniczego. Mysle ze raczej mamy to doczynienia z błędem lub nieświadomym podawaniem części oferty przez osoby donoszące takie rewelacje.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 06, 2008 7:34 pm 

Nie wiem czy ja niewyraźnie pisze czy Wy nie potraficie czytać,

przesyłka door to door kurierem UPS waga to 9 kg wymiary ktore przed chwila zmierzyłem 1m x 0,6 m x 0,5m .

Zapłaciłem za transport 120 USD i ani centa więcej.

Może poprostu macie gorsze warunki u kurierów bo nie nadajecie takich dużych ilości przesyłek jak inni.

Ja mam umowe z GLS i płace za paczke 11 zł, dzwoniąc do nich jako osoba prywatna bez żadnej umowy chcąc nadac paczke zaplacisz 25-30 zł

A firmy które nadaja za ich pośrednictwem multum paczek napewno maja jeszcze lepsza cene odemnie.

To chyba logiczne że im więcej nadajesz tym maz niższe ceny.

Tytuł: Dzieki
PostNapisane: N gru 07, 2008 5:57 am 
Wyslam mase towaru i wiem ze mam najlepsze ceny. Dzieki za informacje postaram sie odwzajmenic, jesli zawitasz w Guangzhou dam cvi przewodniczke na jeden dzien za darmo
Peter

Tytuł: Grzesiek
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 9:07 pm 

Grzesiek: mozesz prosze napisac kody pocztowe skad dokad byla przesylka i potwierdzic ze mowimy o kurierskiej przesylce lotniczej ?

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 17, 2008 11:39 pm 

Zapraszam do kontaktu z Agencją Celną SPEED z Gdyni. Na rynku spedycyjnym działamy od 1990 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą ładunków import/eksport : odprawa celna, fracht morski, obsługa portowa , transport krajowy. Ponadto współpracujemy z ekspertem z szeroko pojętej dziedziny logistyki przedsiębiorstwa (magazyny,zakupy,dystrybucja, analizy z zakresu zarządzania zapasami i in.)
Kontakt: Iza - 0 607 156540 , ip@speedagencja.com; www.speedagencja.com

- transp.morski,lotniczy,kolejowy
- odprawy celne(zwykłe,gospodarcze,mienie,tranzyt)
- wnioski
- procedury naprawcze
tel.587834625

Tytuł:
PostNapisane: N sty 04, 2009 10:35 pm 

za 100szt. kart pamięci via UPS płacę 80USD natomiast za 500szt 120USD

Tytuł: karty pamieci
PostNapisane: Pn sty 05, 2009 3:15 pm 
80 sz razy kolo 40gram kolo 3,5 kg 4 kg u mnie masz za 30 -32 usd.
za 10 kg wezme 60 usd.
Peter

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1