Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Cz lip 19, 2018 2:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: So lis 21, 2009 12:13 pm 
Podobno w Poslce obowjazujeprwo ktore gwarntuje kazdemu prawo do obrony i zanim zostanie uznany za winnego ma prawo do obrony.
Druga rzecz to akceptowanie wypowiedzi bardzo szkodliwych od osob ktore sie podpisuja pseudonimem.
W swietle ostanich atakow mysle ze powinies dac ultimatum , albo okreslona osoba ujawni kim jest i kogo rperezentuje albo znika z forum a ty publikujesz kim osoba jest, w koncu oczernianie ludzi jest karalne z tego co wiem.
Najgorsze jet toe jak odpiem w pelni jak wszytko sie wydarzylo, moga na tym ucierpiec ludzi ktorzy nie chca ujawniac swoich "importow" i kanalow jakimi sie posluguja.
Uwazam ze jli pzowoliles im na opublikowanie calkowicie falsywych zarzutow, teraz powienienes ich zmusic aby ujawnili swoje dane i albo mnie przeprosza albo ja daje odpwoiedz i nich sie dzje co am sie dziac
Peter Calka
Michal mam sporo klintow i sa oburzeni tym co tu ie dzieje , jak chcesz zachece ich do pisania o tym jk sie ze man wpolpracuje. jednak nie po to jest to forum , moje sparwy zlatwie w urzedch,a rezulataty opublikuje w prasie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 17, 2009 8:58 pm 

Napisałem w kilku miejscach, że inwektywy nie będą już tolerowane - tyczy się to każdego.

Wymoderowałem też obraźliwe teksty. Jeśli ktoś chce opisać jakąś historię - proszę bardzo. Ale muszą być to dokładne opisy na poziomie. Zgodzisz się chyba, że tego zabronić nie mogę. Żyjemy w demokratycznym kraju, a forum ma służyć wymianie informacji.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 17, 2009 11:45 pm 

Zgadzam się z Panem Michałem, to forum jest miejscem wymiany pozytywnych jak i negatywnych odczuć. Jednakże o ile wypowiedź forumowicza nie obraża personalnie konkretnej osoby powinna być wolna od interwencji w przeciwnym razie osobie poszkodowanej zawsze przysługuje prawo obrony czy tu czy gdzie indziej.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1