Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pt lut 23, 2018 7:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 22, 2015 7:18 pm 

Mam pytanie odnośnie dokumentu, który ma w nagłówku Certificate of Conformity.
Pierwszy raz jak odprawiałem wideorejestratory samochodowe z Chin to UC zażądał dwóch dokumentów:
1. Certificate of Compliance (ten pierwszy dostał ale to mu nie wystarczyło, aczkolwiek producenci na stronach mają tylko ten , jak im się wspomina o EC Declaration of Conformity to nie wiedzą o co chodzi) i drugi:
2. EC Declaration of Conformity
tego drugiego nie miałem ale pokazałem wzory producentowi i na bazie tego pierwszego przesłał mi świadectwo zgodności. Teraz chciałem sprowadzić same zasilacze USB ale ten sam producent, który de facto kupuje te zasilacze, ma tylko na nie Certificate of Conformity, który w mojej ocenie, w treści swojej łączy informację z obu powyższych dokumentów. Oczywiscie na podstawie tego dokumentu zasilacze są oznaczone prawidłowym znakiem CE. Czy ten dokument będzie wystarczający dla UC? Bo jak zażądają jeszcze czegoś jak przy kamerkach to nie będę w stanie dostarczyć.
Pozdrawiam
Krzysiek

Załączniki:
Komentarz: Certificate of Conformity
TC015-CE.jpg
TC015-CE.jpg [ 133.17 KiB | Przeglądane 2627 razy ]

Ostatnio edytowano Cz sty 22, 2015 10:12 pm przez Gadget, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz sty 22, 2015 9:58 pm 

Gadget napisał(a):
Mam pytanie odnosnie dokumentu, który ma w nagłówku Certificate of Conformity.
Pierwszy raz jak odprawiałem wideorejestratory samochodowe z Chin to UC zażądał dwóch dokumentów:
1. Certificate of Compliance (ten pierwszy dostał ale to mu nie wystarczyło, aczkolwiek producenci na stronach tylko ten mają, jak im się wspomina o EC Declaration of Conformity to nie wiedzą o co chodzi)
2. EC Declaration of Conformity
tego drugiego nie miałem ale pokazałem wzory producentowi i na bazie tego pierwszego przesłał mi świadectwo zgodności. Teraz chciałem sprowadzić same zasilacze USB ale ten sam producent, który de facto kupuje zasilacze, ma tylko na nie Certificate of Conformity, który w mojej ocenie w treści swojej łączy informację z obu powyższych dokumentów. Oczywiscie na podstawie tego dokumentu zasilacze są oznaczone prawidłowym znakiem EC. Czy ten dokument będzie wystarczający dla UC? Bo jak zażądają jeszcze czegoś jak przy kamerkach to nie będę w stanie dostarczyć.
Pozdrawiam
Krzysiek

Jest ok, na podstawie takiego CE spokojnie odprawiam towar :)

Dyrektywa jest ok.

http://blog.cargosad.pl/oznakowanie-ce/#more-262

Agencja Celna Cargo Sad Service oferuje obsługę celną - przesyłki lotnicze, przesyłki pocztowe - cały kraj
Spedycja lotnicza, morska, drogowa
Kontakt: tel.603080199 mail: info@cargosad.pl

PostNapisane: Cz sty 22, 2015 10:22 pm 

@Cargo Sad Service bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Krzysiek

Strefa czasowa: UTC + 1