Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Wt mar 02, 2021 2:06 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 12, 2018 10:23 pm 

Witam

Mam problem, pierwszy raz mam do czynienia z czymś takim i kompletnie nie wiem co robić, do tego dzwoniłem gdzie się dało (infolinia poczty pl oraz do uc) ale jak można było się domyślić oczywiście albo nikt nie odbiera a jak już raz odebrała pani z uc to nic mi nie powiedziała, a więc sytuacją wygląda tak : kupiłem dwa telefony w sumie 4 ale dwa już dostałem, jeden z nich to mi 8 lite a drugi to mi 6, dostałem po dwa pisma od uc że mam określi co to jest i ile warte itp, trochę się wystraszyłem więc od razu wysłałem co chcieli, tyle że na podany przez nich email, oczywiście żadnej odpowiedzi, tylko do mi 6 dostałem pismo że dostałem negatywną opinię (do mi 8 nadal żadnej odpowiedzi) i nawet nie wiem co to znaczy, pisało tam tez że mam 7 dni na odwołanie się chyba tak to zrozumiałe, a o mi 8 cisza, zadzwonił do mnie gość ze sklepu na ali co dziwne był to polak więc miłe zaskoczenie, po tym jak do nich pisałem, i powiedział że mi 8 ma oznaczenia na rynek eu i że jest to wersja global więc na pewno puszczą go dalej i tylko zapłacę vat i cło, problem w tym że ten telefon wg śledzenia paczek, jest od ponad 2 tyg, no praktycznie to od 3 w urzędzie celnym i podlega "odprawie" co jest dziwne, dlatego też chciałem dodzwonić się na infolinię poczty pl ale oczywiście 20 min czekania, dwa razy i sie poddałem, może następnym razem zostawię telefon na godzinę gdzieś wrócę i ktoś odbierze łaskawie choć wątpię w końcu to polska, i teraz mam pytanie, co to wgl za chora sytuacja, nie mam pojęcia co mam zrobić,przepraszam że tak może chaotycznie ale bardzo ważny jest czas. Telefony były wysłane ponad miesiąc temu, dokładnie to miesiąc i 10 dni. na życzenie podeślę dokumenty jakie otrzymałem

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1