Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

European Special Lines
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=14&t=18104
Strona 1 z 1

Autor:  Tomaszkog [ Śr lis 07, 2018 11:09 am ]
Tytuł:  European Special Lines

Chinczyk [proponuje mi, ze jesli doplace 1000RMB to wysle mi przesylke warto ok 900$ za pomoca wlasnie "European Special Lines" i nie bede juz pono9sil kosztow celnych. Towar legalny, clo z oplatami i VATem wyniesioe mnie ok 1000zl wiec wydaje sie drozej niz te 1000RMB. Ktos wie o co tu chodzi? Oczywiscie towar ma byc wprowadzony do sprzedazy w PL.

Autor:  BigChinaExpert [ Śr lis 07, 2018 11:23 am ]
Tytuł:  Re: European Special Lines

Dzień dobry,

Tomszkog, w przypadku importu z Chin polecamy pomoc specjalistów, którzy zajmą się pozyskaniem korzystnej oferty transportu od spedytora, aranżacją odprawy celnej, wyliczeniem kosztów VAT i należności celnych oraz dopilnowaniem obiegu dokumentów.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia na: import@bigchina.pl a bezpłatnie dokonamy wyceny transportu. Jeśli oferta transportu przypadnie Panu do gustu, możemy zająć się aranżacją transportu Pańskiej przesyłki oraz odprawy celnej.
Prosimy o zawarcie wymiarów, wagi przesyłki, rodzaju towaru (niezbędne do wyliczenia cła), miejsca odbioru i doręczenia.

Autor:  Izabela Pierowicz [ Pn lis 19, 2018 10:14 am ]
Tytuł:  Re: European Special Lines

Nie słyszałam o takim 'tworze' , który zwalniałby z konieczności odprawy celnej i przy wysyłce na warunkach CFR z dodatkowych opłat po stronie polskiej. Jeśli zdecydowałby się Pan na taką innowacyjną usługę na rynku - proszę się podzielić swoim doświadczeniem i wrażeniami .

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/