Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest N gru 08, 2019 9:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 06, 2008 11:28 am 

Witajcie,
Prosze o poradę, osób będących w temacie, szczególnie, tych mieszkających w Chinach (ufam, ze tacy i tu są)...

Od kilku lat importuję, prowadzę własną działalność, ostatnimi czasy, w związku z.. "wypalaniem się" :) powstał pomysł, co by, do Chin, czy jakiegoś państwa Azji przeprowadzić, tam coś poprowadzić.

Jestem jeszcze młody (ech ta samoświadomość :)), znam angielski, niemiecki, rosyjski, uczę się chińskiego, nie mam jeszcze swojej rodziny, mam jakieś doświadczenie, no i niewielką niestety gotówkę...

Panowie, czy gra jest warta świeczki? Jak to wygląda w praktyce? W jaki sposób znaleźć partnera, czy mogę nie posiadając chińskiego obywatelstwa stać się właścicielem, lub współwłaścicielem przedsiębiorstwa w Chinach?

Dodam, że nie liczę, że ten proces potrwa kilka tygodni, chciałbym rozpocząć działania w kwietniu przyszłego roku. Kapitał na start niestety nieduży, kilkadziesiąt tyś $.

Branże, najchętniej - reklama - gadżety, usługi; materiały wykończeniowe-meble, dekoracje; biżuteria; ewentualnie odzież, ewentualnie samo pośrednictwo "na miejscu".

Co o tym sądzicie? Proszę o wszelkie sugestie,
Pozdrawiam
Marcin123

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: chiny
PostNapisane: Śr lis 19, 2008 3:53 pm 
mam kilka ciekawych tematow ktore warto rozwianc. jesli chesz przyjedz przedstawie ci wizje i plan, mysle ze zarobisz duzo i ja na tym tez skorzystam
calkapeter@gmail.com

Strefa czasowa: UTC + 1