Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Inwestycja w Chinach... Nie: Wielkie Przedsięwzięcie...
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=15&t=842
Strona 1 z 1

Autor:  Marcin123 [ Cz lis 06, 2008 11:28 am ]
Tytuł:  Inwestycja w Chinach... Nie: Wielkie Przedsięwzięcie...

Witajcie,
Prosze o poradę, osób będących w temacie, szczególnie, tych mieszkających w Chinach (ufam, ze tacy i tu są)...

Od kilku lat importuję, prowadzę własną działalność, ostatnimi czasy, w związku z.. "wypalaniem się" :) powstał pomysł, co by, do Chin, czy jakiegoś państwa Azji przeprowadzić, tam coś poprowadzić.

Jestem jeszcze młody (ech ta samoświadomość :)), znam angielski, niemiecki, rosyjski, uczę się chińskiego, nie mam jeszcze swojej rodziny, mam jakieś doświadczenie, no i niewielką niestety gotówkę...

Panowie, czy gra jest warta świeczki? Jak to wygląda w praktyce? W jaki sposób znaleźć partnera, czy mogę nie posiadając chińskiego obywatelstwa stać się właścicielem, lub współwłaścicielem przedsiębiorstwa w Chinach?

Dodam, że nie liczę, że ten proces potrwa kilka tygodni, chciałbym rozpocząć działania w kwietniu przyszłego roku. Kapitał na start niestety nieduży, kilkadziesiąt tyś $.

Branże, najchętniej - reklama - gadżety, usługi; materiały wykończeniowe-meble, dekoracje; biżuteria; ewentualnie odzież, ewentualnie samo pośrednictwo "na miejscu".

Co o tym sądzicie? Proszę o wszelkie sugestie,
Pozdrawiam
Marcin123

Autor:  petercalka [ Śr lis 19, 2008 3:53 pm ]
Tytuł:  chiny

mam kilka ciekawych tematow ktore warto rozwianc. jesli chesz przyjedz przedstawie ci wizje i plan, mysle ze zarobisz duzo i ja na tym tez skorzystam
calkapeter@gmail.com

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/