Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Tanie rozmowy telefoniczne do Chin na komórkę.
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=16&t=15260
Strona 1 z 1

Autor:  Akfenik [ N gru 30, 2012 9:08 am ]
Tytuł:  Tanie rozmowy telefoniczne do Chin na komórkę.

Dla osób zainteresowanych tanim dzwonieniem do Chin, chciałbym zaoferować karte telefoniczna znanego operatora połaczeń VOIP. Cena połaczeń do Chin za minutę to oficjalnie wg cennika połaczeń 16 groszy zarówno na telefon komórkowy jak i stacjonarny tamtejszego operatora w promocji minutowej (np. 10 minutowa rozmowa na tel. komórkowy). Karta VOIP jest ważna bezterminowo.
Preferuję sprzedaz przez Allegro dla pewności transakcji. Karty moge przesłać pocztą (dodatkowa opłata za list pocztowy) lub jeśli komus bardzo zależy na czasie - numery kart moge wysłać e-mailem. W tej opcji klient otrzymuje dodatkowe 9 zł na rozmowy.
Sprzedaję w pakietach po 30 zł. A na koniec odpowiedź na pytanie dlaczego warto te kartę kupic u mnie. Dlatego, ponieważ oferuje ją 3 razy taniej. Została mi ilość kart na kilkaset złotych, którą chciałbym odsprzedać.
Czyli kupując karty za 30 zł, de facto otrzymujesz karty za 90 zł i masz 3x wiecej minut do wygadania.
Czyli dzwonisz do Chin za 5 groszy za minutę. Zainteresowani moga odezwać się na kartyTG@op.pl. Pozdrawiam.AF

Autor:  Magda2410 [ Śr maja 17, 2017 11:18 am ]
Tytuł:  Re: Tanie rozmowy telefoniczne do Chin na komórkę.

Fajnym i tanim rozwiązaniem na połączenia telefoniczne do Chin jest korzystanie z aplikacji mobilnej Smart Call http://smartcall.com.pl/public_html/pl/ Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, zalogować się i juz można tanio dzwonić do niemal wszystkich krajów świata.

Autor:  romaroma [ Pn cze 12, 2017 10:02 am ]
Tytuł:  Re: Tanie rozmowy telefoniczne do Chin na komórkę.

Zgadzam się, aplikacja Smart Call świetnie się sprawdza. Można dzięki niej łatwo i za niewielkie pieniądze porozmawiać ze znajomymi w Chinach. Warto zainstalować i cieszyć się z tanich połączeń.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/