Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Wt maja 24, 2022 1:01 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Zdrowie
PostNapisane: Śr sie 04, 2021 1:38 pm 

Bardzo przypadkowo dowiedziałem się o stronie internetowej Nuga Best .Na tę stronę codziennie wchodzi bardzo dużo osób. Nuga Best domowy sprzęt do profilaktyki ciała.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Zdrowie
PostNapisane: Cz sie 05, 2021 10:07 am 

Oczywiście warto dbać o swoje zdrowie, masz rację. Dobrze jest jednak także zadbać o swoje uszy. W tym przypadku niezwykle istotna jest odpowiednia higiena. Nie można zapominać także o najmłodszych członkach rodziny. W końcu u dzieci także należy czyścić uszy. Szukałam jednak jakiegoś rozwiązania, które będzie nadawało się dla całej rodziny, a ułatwi mi tę czynność. Dzięki rozmowie z koleżanką dowiedziałam się o rozwiązaniu, jakim jest spray Fonix higiena uszu. Muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Teraz wiem, że w uszach moich najbliższych nie zalega nadmiar woskowiny. Co dla mnie istotne, produkt od zakładów farmaceutycznych "POLPHARMA" S.A. jest bezpieczny, a także prosty w użyciu. Ma też specjalną końcówkę, która dostosowana jest do kanału słuchowego. Przy okazji polecam wam zajrzeć na ich stronę, czyli fonix.pl. Można tam znaleźć wiele przydatnych wiadomości z zakresu pielęgnacji uszu. Dzięki nim dowiedziałam się np. jak dbać o higienę u moich dzieci. Stosowaliście już może taki spray?

PostNapisane: Pn sie 09, 2021 12:04 pm 

Warto także regularnie uprawiać sport. Co powiecie na przykład na jogę? Różne akcesoria do jogi można zakupić w internecie. Polecam rzucić okiem chociażby na legginsy do jogi: http://jogastyl.pl/legginsy-do-jogi .

PostNapisane: Wt sie 17, 2021 5:15 pm 

Pewnie, że warto zdrowo się odżywiać i być aktywnym fizycznym każdemu polecam ofertę https://ilovesquash.pl/nauka-i-lekcje-squasha-warszawa/ mnie na squasha zabrał znajomy i choć na początku myślałem że lepiej byłoby grać po prostu w normalnego tenisa to po kilku lekcjach przyznaje ze mi sie podoba :D

PostNapisane: Śr sie 18, 2021 2:00 pm 

U chorych na covid bardzo często też pojawiają się problemy z apetytem. Mało kto słyszał o nutridrinkach - czyli pełnowartościowych substancjach odżywczych w postaci płynnej diety. Poczytajcie o produktach Fresubin i Supportan, które można kupić w DOZie.

PostNapisane: Śr sie 25, 2021 1:39 pm 

Właśnie sprawdzam jak zostać pielęgniarką , bo to mi się wydaje najrozsądniejszą opcją póki co. Mam wrażenie, że po prostu nie da się inaczej i ja muszę się dowiedzieć, co wy polecacie. Chcę studiować kierunek, który się komuś przyda. To jak, pomożecie?

PostNapisane: So sie 28, 2021 9:58 am 

Oczywiście, że tak. Jeśli i Wy macie opryszczke na ustach, to powinniście podjąć jak najszybsze leczenie. W ten sposób będziecie mieli pewność, że odpowiednio szybko będziecie w stanie zwalczyć tego wirusa. To ważny aspekt, na który powinniście już teraz położyć nacisk.

PostNapisane: Cz wrz 23, 2021 10:08 am 

Zdrowie jest najważniejsze. Trzeba o nie dbać. Ja robię badania sprawdzam jaki jest mój stan zdrowia. Nie ma co przesadzać ale trzeba też podchodzić do tego poważnie.

PostNapisane: Cz wrz 23, 2021 7:31 pm 

Osobom zainteresowanym tematyką zdrowego odżywienia moge polecić stronę http://www.wiecejnizeko.pl/5-powodow-dl ... c-lososia/ , gdzie dowiecie się dlaczego warto wprowadzić łososia do diety. Jest to ryba bogata w zdrowe tłuszcze oraz wyśmienita w smaku.

PostNapisane: Pt wrz 24, 2021 1:22 pm 

Jak już jesteśmy w temacie zdrowia, to powiem wam, że ostatnio szukałam jakiś domowych sposobów, na poradzenie sobie ze zgagą. Nie ukrywam, że wiele przydatnych informacji udało mi się znaleźć na stronie https://www.bee.pl/t/sposoby-na-refluks-i-zgage można też tam kupić kilka edukacyjnych książek zdrowotnych, które na pewno zawierają wiele wskazówek i porad.

PostNapisane: Cz wrz 30, 2021 12:04 pm 

A czy słyszeliście też o nietypowych objawach zakażenia koronawirusem? Warto o nich wiedzieć. https://dragonmask.pl/blog/trzecia-fala ... d-19-maski znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat.

PostNapisane: Pt paź 15, 2021 12:05 am 

Witam,jak dbacie o higiene intymną? Chętnie poznam wasze opinie, ponieważ bardzo zalezy mi na tym,by dbac o higiene intymną w prosty sposob,aby nie uzywac za duzo produktow. Co sądzicie o tym https://ziaja.com/c/higiena-intymna-296 ? Proszę o wasze opinie, pozdrawiam.

PostNapisane: Wt paź 19, 2021 10:16 am 

Zawsze uważałam, że o zdrowie trzeba dbać, bo tego niestety kupić się nie da. W obliczu moich problemów ze zdrowiem potrzebna mi jest poradnia endokrynologiczna w Świętochłowicach. Widziałam, że naprawdę fajną ofertę ma medkorn, więc prawdopodobnie to tutaj zapiszę się na wizytę.

Strefa czasowa: UTC + 1