Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Szkolenie o imporcie z Chin na targach China Brand Show 2018
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=23&t=18044
Strona 1 z 1

Autor:  Administrator_BC [ Pt wrz 14, 2018 1:29 pm ]
Tytuł:  Szkolenie o imporcie z Chin na targach China Brand Show 2018

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Współpraca handlowa z Chinami”, które odbędą się podczas targów China Brand Show Poland 21 września 2018, w godzinach 10:30-12:00, w hali Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Celem warsztatów jest zapoznanie początkujących i zaawansowanych importerów z procedurami związanymi ze sprowadzaniem towarów z Chin. W szczególności poruszone zostaną kwestie związane z kontrolą jakości, e-commerce i nowymi technologiami, nieporozumieniami na tle kulturowym i optymalizacją kosztów transportowych.

Szkolenie "Jak bezpiecznie importować z Chin? Najczęstsze błędy polskich przedsiębiorców" zostanie poprowadzone przez Prezes Zarządu BigChina Sp. z o.o., Paulinę Kiełbus-Jania.

W oparciu o doświadczenia własne oraz swoich klientów, Paulina Kiełbus-Jania udzieli praktycznych wskazówek, na co zwrócić uwagę by zminimalizować ryzyko we współpracy z Chinami oraz jak pokonać bariery rynku chińskiego.

Jak bezpiecznie robic interesy z Chinami? Czy import gwarantuje zysk? Co jest mitem, a co faktem w temacie hanbdlu w Państwie Środka?Handlując z Chinami, warto wiedzieć dlaczego nasz kontrahent zachowuje się tak, a nieinaczej i czego można się po nim spodziewać, jakie u warunkowania mają wpływ na jego działanie i jak je rozumieć.

Szkolenie poruszy kwestie związane z wyszukiwaniem partnerów w Chinach, badaniem wiarygodności chińskich kontrahentów oraz dokonywaniem inspekcji w toku i po produkcji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji o targach: http://import.bigchina.pl/aktualnosci/1 ... e-wrzesniu

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/