Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Dbanie o samochód
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=4&t=18286
Strona 1 z 1

Autor:  dominika77 [ Cz mar 21, 2019 1:56 pm ]
Tytuł:  Dbanie o samochód

Przychodzi wiosna i to idealny momenty, by odpowiednio zadbać o nasz samochód. Z racji , tego że pogoda co raz ładniejsza to i samochód częściej bedziemy myć. Ja trafiłem ostatnio na bardzo ciekawy artykuł https://nocar.pl/blog/7-bledow-popelnia ... samochodu/ o myciu samochodu. Wy zwracacie na takie rzeczy uwagę?

Autor:  Antek443eer [ Cz mar 21, 2019 3:39 pm ]
Tytuł:  Re: Dbanie o samochód

Czasami zastanawiam się czy kupno samochodu w https://www.uzywanejaknowe.pl/ jest dobrym pomysłem. Tą decyzję będę musiał podjąć jak najszybciej na pewno.

Autor:  deymos [ Pt mar 22, 2019 2:53 pm ]
Tytuł:  Re: Dbanie o samochód

Ja tam o to nie dbam, dla mnie elektryka w aucie jest ważniejsza. Jak wiadomo, elektryka w nowoczesnych autach jest kluczowym elementem prawidłowego funkcjonowania auta. Jeżeli zdarzy Ci się jakakolwiek awaria pod tym względem, warto zdecydować się na pomoc prawdziwych fachowców w branży elektryki samochodowej. Z własnego doświadczenia polecam http://autoelektronik.pl/ . Zdiagnozują praktycznie każdą usterkę, a naprawa obywa się błyskawicznie. I to wszystko w całkiem konkurencyjnej cenie!

Autor:  vivi [ Wt cze 11, 2019 11:11 am ]
Tytuł:  Re: Dbanie o samochód

Zgadzam się teraz jest tyle elektroniki w autach, że jak coś padnie to bez mechanika ani rusz. Na szczęście znam dobry serwis elektroniki samochodowej https://zmserwis.eu/ Naprawiają szybko i solidnie dają nawet gwarancję

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/