Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Podłączenia sprzętu AGD
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=4&t=19048
Strona 1 z 1

Autor:  Oliwa [ Cz gru 05, 2019 8:28 am ]
Tytuł:  Podłączenia sprzętu AGD

Obrazek

Autor:  alares [ Pn gru 16, 2019 10:40 am ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

hejka

Autor:  wolska [ Cz lut 06, 2020 1:23 pm ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

Od takich kwestii są specjalne firmy. Mam na myśli na przykład Milenium - montaż AGD - Wrocław i okolice: https://milenium-agd.pl/montaz-agd/. Oni wiedzą jak podłączyć tego typu sprzęty.

Autor:  domczigol [ Cz lut 13, 2020 2:53 pm ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

:mrgreen:

Autor:  jani123 [ Cz lut 27, 2020 10:54 am ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

My ostatnio podłączaliśmy u nas w domu pralkę electrolux z systemem sensi care. Jestem z niej bardzo zadowolona. Wielką zaletą jej jest to, że automatycznie dopasowuje czas prania do wielkości ładunku.

Autor:  Moloch [ So lut 29, 2020 9:16 pm ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

Osobiście nigdy nie miałem raczej problemów z podłączaniem sprzętu w kuchni, gdyż to nie jest nic ciężkiego. Już więcej problemów przysporzyło mi to, aby wybrać dobrą lodówkę pod zabudowę. Jak czytałem w http://taniobuduj.pl/jaka-lodowke-do-zabudowy-wybrac/ to dopiero te fakty skłoniły mnie do tego aby wybrać odpowiednią lodówkę.

Autor:  wiejska88 [ Śr mar 25, 2020 1:01 pm ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

Na szczęście my z mężem mamy taki podział, że on decyduje, co i jak robić z AGD, a ja mam myśleć o wyposażeniu kuchni. I tak całkiem niedawno kazał mi szukać sztućców nowych do jadalni. Chcemy, wiecie, ładnie odpicować nie tylko wnętrze, ale i zadbać o dodatki. Pokazałam mu takie https://swiat-agd.com.pl/sztucce-gerlach/ i na szczęście jest za, tak jak ja.

Autor:  Aimee [ Wt kwi 28, 2020 9:21 pm ]
Tytuł:  Re: Podłączenia sprzętu AGD

Kiedy przychodzi nam wybierać do swojej kuchni sprzęt, to pojawiają się najróżniejsze problemy. Wszystko dlatego, że każdy chce mieć co dobrego i funkcjonalnego, a wybór jest ogromny. Dlatego warto na początek zrobić sobie wstępną analizę polecanych sprzętów. Tutaj https://speo.pl/smartblog/97_Wolnostoja ... king-.html macie informacje na temat mikrofal wolnostojących, możecie zapoznać się z nimi oraz sprawdzić też ranking.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/