Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr wrz 19, 2018 4:03 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 28, 2010 9:05 pm 

Witam,

Proszę o kontakt osoby, które wyjeżdzają w kwietniu na targi w Kantonie i Hong Kongu. Ja jadę już czwarty raz, zawsze mogę podpowiedzieć coś ciekawego, a poza tym zastanawiam się nad wynajęciem na czas targów W Guangzhou jakiegoś penthouse'u czy apartamentu na kilka osób. Będzie to na pewno tańsze i bardziej komfortowe rozwiązanie rozwiązanie, niż bookowanie hotelu, którego cena podczas targów jest zazwyczaj minimum 3 razy wyższa niż normalnie :twisted:

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv

Pozdrawiam

Marcin

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pt kwi 05, 2013 1:30 pm 

Ja mam takie pytanie odnośnie Targów, które odbędą się w kwietniu w Chinach. Mój szef chce się na nie wybrać i chciałby z uwagi na to, że to jego pierwsze targi tam, wiedzieć wiedzieć wszystko o tych targach, jak się odbywają, co on musi zrobić by się na nie dostać, ile kosztują bilety lotnicze tam i wszelkie informacje organizacyjne.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. :P

PostNapisane: So kwi 06, 2013 11:02 am 

Moja droga
Najlepiej będzie jak Twój szef zarejestruje się na stronie http://www.cantonfair.org.cn/en/ w sekcji dla kupców aby otrzymać zaproszenie i wejściówkę na targi.
Niech wybierze sobie fazę na którą chce jechać ( która go najbardziej interesuje ). Co do biletów to tak na ostatnią chwilę może być ciężej dostać dobrą cenę, z mojego doświadczenia ( w środę będzie mój 9 wylot na targi Kantońskie ) wynika że cena w dwie strony w granicach 2400 to dobra cena ale teraz może być sporo wyższa - ja znalazłem na Emiratach teraz loty w okolicach 3400 - niestety samemu ciężko znaleźć dobre połączenia i dlatego my zawsze korzystamy z pośrednika http://aerocenter.pl i jak chcesz podam ci nr telefonu do miłej pani która załatwi najlepsze bilety na dany moment oraz również ona załatwia sprawy z wizą 150 pln za wizę plus koszty agencji 70 pln . Najlepiej być elastycznym jeżeli chodzi o wylot i powrót. My lecimy już 10.04 mimo że targi zaczynają się 15.04 ale wtedy były najlepsze kombinacje cenowe i to super liniami ( Qatar Airways ). Ale też rezerwowaliśmy bilety 3 miesiące temu - przez to przegapiliśmy np. promocję w liniach Emirates gdzie na tą samą trasę zapłacilibyśmy za bilet 1500 pln w dwie strony ( ale kto wiedział że oni będą wchodzili do Polski z takim przytupem :shock: ) Oczywiście Twój szef ma dwa rozwiązania na loty ( Hong Kong i bezpośrednio Guanghzou ) więcej lotów jest do Hong Kongu i tak zazwyczaj my latamy. Co do transportu na miejscu to z lotniska można wziąść busa za 250 RMB do Guanghzou i tam taxi do hotelu który możesz poszukać przez http://www.trivago.pl a z tamtąd metrem na targi które mieszczą się w Pazhou komplex. Jak poleci bezpośrednio do GZ to z lotniska najlepiej do miasta dostać się metrem. Ale to tylko skrótowe info - jak chcesz wiedzieć więcej to do wtorku mogę jeszcze coś podpowiedzieć telefonicznie ale najpierw napisz na maila artur@licon.pl

Strefa czasowa: UTC + 1