Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Wt sie 21, 2018 10:30 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lis 17, 2010 5:25 pm 

Przeglądając przepastne zasoby dysków, na których zbieram rozmaite wieści i wspominki zza Wielkiego Muru, przypomniałem sobie o pewnym osobniku, którego ochrzciłem mianem „demona seksu i łez”. Występ tego osobnika, umieszczony na Youtube, będący początkiem całej serii znajdujących się tam niemniej ekscytujących „performanców”, wywoływał we mnie wspomnienia owych wszystkich makabrycznych wieczorów, podczas których dawałem wciągnąć się swoim chińskim znajomym w intrygę o nazwie „karaoke”.

Więcej tu:

http://chiny24.com/chiny-subiektywnie/demon-seksu-i-lez

Pozdrawiam,

pomagamy w imporcie z Chin od 1994 roku!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: So lut 12, 2011 2:15 pm 

mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy face to face...

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

Tytuł:
PostNapisane: So lut 12, 2011 4:18 pm 

Nie skorzystałem z tego linku ale mam spore doświadzcenia z klubami KTV.Pierwsze kilka lat w tym biznesie /jakieś 30 wyjazdów do Chin/spędziłem w okolicy miasta Dongquan ,Hou Jie Town.W sumie było to około 400dni.I jakieś 97% wieczorów kończyło się w tych klubach.Moimi dostawcami byli tajwańczycy,producenci obuwia.Oni mieli wynajęte na stałe saloniki w tych klubach,w eleganckich hotelach/4,5 gwiazdek/.Mnie akurat ta forma rozrywki przypadła do gustu ze względu na moje wokalne możliwości/zajmowałem się również reżyserią dżwięku/.
Posiadam nawet w swoim domu profesjonalną aparaturę do tego typu zabawy.Natomiast kiedy przeniosłem się do prowincji Zhejiang przeżyłem zaskoczenie/szok/.W stosunku do poprzednich doświadczeń jawił mi się jako strasznie purytański.Dotyczyło to wszystkiego.W Hou Jie we wszystkich sklepach można nabyć każdy alkohol i papierosy.W prowincji Zhejiang papierosy/nie chińskie/sprzedawali spod lady,zadołowane w walizkach/sklep hotelowy/.Kiedy z kontrahentami z Polski udaliśmy się do klubu KTV w pięciogwiazdkowym hotelu to po dwóch butelkach alkoholu zabrakło .Jedno whisky+Tequila.Następnego dnia ,nie ma alkoholu.Zmieniliśmy klub też tej klasy i historia się powtarza.
Na południu Chin kiedy zamawialiśmy trzy butelki /czarnego J.W. to był warunek /płaciło się za dwie.

Strefa czasowa: UTC + 1