Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr sty 17, 2018 10:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 05, 2011 11:44 am 

slavecky napisał(a):

Nie potrzeba wozic ze soba zadnej walizki pieniedzy i to jest kolejna totalna bzdura.

Textilhouse opowiada, ze wozi RMB z Europu i nie ma takiej opcji, bo po co jesli mozna bez problemu wymienic w Chinach?

A jednak czytanie ze zrozumieniem jest dla niektórych poważnym problemem. To chyba nie jest dobry prognostyk dla potencjalnych klientów.

pomagamy w imporcie z Chin od 1994 roku!

Tytuł:
PostNapisane: N lut 06, 2011 6:38 pm 

Dobrze, ze dla Panskich klientow jest. 10.000 RMB = 1.300USD ... miesci sie w portfelu? 13 banknotow po 100 usd....

odnosnie westina... mamy takich klientow, ktorzy NIE ZYCZA SOBIE SPANIA W HOTELACH ponizej 5 gwiazdek... i tak sie zdaza. Musimy zapewniac klientom pelen serwis.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

Tytuł:
PostNapisane: N lut 06, 2011 10:32 pm 

@slavecky,

jesteś takim burakiem, że to szok:)

Nie dość, że wpierw nie rozumiesz metafory a później już ironii ze strony Textile House Polska, to jeszcze odpowiadasz od jakiegoś czasu na forum jak totalny gbur i prostak.

Twoja super firma jest tak dobra i ma tyle klientów w 5 gwiazdkowych hotelach, ze możesz praktycznie na bieżąco udzielać odpowiedzi na forum dzieciom, które mają 1000zł i chcą zrobić interes.

Co w ogóle ma do rzeczy kim jest Twoja żona?

Jak nie masz nic do wniesienia do tematu to zamilcz, bo podpisywanie się pod Twoimi wypocinami sygnaturką firmy nie przysporzy Ci wielu klientów.

I odstaw alkohol bo mam wrażenie, że Nowy Rok masz ale.... przez cały rok

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 09, 2011 12:07 am 

slavecky napisał(a):
5000RMB to glupota i klamtstwo, zazwyczaj kaucja w hotelu wynosi 1 noc + oplata za nocleg.

Ostatnio kolowalismy klientow w hotelu 4+ i placili kaucje okolo 400RMB.

5000RMB mozna placic kaucje za dobry apartament w najwyzszej klasie. W sumie nawet nie wiem czy tyle.

Nie potrzeba wozic ze soba zadnej walizki pieniedzy i to jest kolejna totalna bzdura.

Textilhouse opowiada, ze wozi RMB z Europu i nie ma takiej opcji, bo po co jesli mozna bez problemu wymienic w Chinach?

Jednym slowem konczac, wystarczy wziac ze soba kilkaset USD + karta i bez

zadnego problemu mozna sie poruszac po chinach. To nie jest juz jakis
zascianek.

kolego slavecky nie mam w zwyczaju nikogo obrażac na forum ale również sobie obrażania nie życzę,4600 yuanów pobrano odemnie kaucji w Xinyu Hotel (Formerly Donglai Hotel - Oriental Bund) w shanghaju ,nocowałem około 7 dób,ręcze że to nie głupota ( nie miałem raczej wyjścia), i nie kłamstwo ( mozna sprawdzic).
Zachowaj się z klasą i odszczekaj.
Dodam tylko ze hotel pomimo tego że świetny i usytuowany przy Bundzie jest tylko 3 gwiazdkowy,dobrze że nie piszesz przewodników dla turystów bo pakowałbyś ich w kłopoty,mam nadzieje że z klientami sprawa ma się lepiej czego z całego serca życzę!
Textile House Polska , jak będe w SH to chętnie skorzystam z zaproszenia,pozdrawiam!

Tytuł: @ gallardo
PostNapisane: Śr lut 09, 2011 8:59 am 

@gallardo: Póki święta trwają łatwiej będzie się spotkać w Gdyni.

Pozdrawiam,

pomagamy w imporcie z Chin od 1994 roku!

Tytuł:
PostNapisane: So lut 12, 2011 2:38 pm 

Macieeej napisał(a):
@slavecky,

jesteś takim burakiem, że to szok:)

Nie dość, że wpierw nie rozumiesz metafory a później już ironii ze strony Textile House Polska, to jeszcze odpowiadasz od jakiegoś czasu na forum jak totalny gbur i prostak.

Twoja super firma jest tak dobra i ma tyle klientów w 5 gwiazdkowych hotelach, ze możesz praktycznie na bieżąco udzielać odpowiedzi na forum dzieciom, które mają 1000zł i chcą zrobić interes.

Co w ogóle ma do rzeczy kim jest Twoja żona?

Jak nie masz nic do wniesienia do tematu to zamilcz, bo podpisywanie się pod Twoimi wypocinami sygnaturką firmy nie przysporzy Ci wielu klientów.

I odstaw alkohol bo mam wrażenie, że Nowy Rok masz ale.... przez cały rok

posluchaj chamie.

to, ze mam klientow, ktorzy zycza sobie nocowac tylko w najlepszych hotelach, to moj biznes.

ty jestes bucem i zawsze takim zostaniesz.

chama z jednym wpisem traktuje sie jak mlodziezowke PO za 20 groszy.

a ja wybieram Korwina :), ale nie o polityce mowimy. moge domyslac sie, ze jestes Maciejem, ktory nie zaplacil za produkcje i spierdolil...

mam to w dupie czy ty, czy nie, wyprzedalem towar z logosami, ktore zamowiles i klienci chca wiecej...

boli cie ze nie masz kasy na odbior wlasnego towaru wiec ja zarob.

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

Tytuł:
PostNapisane: So lut 12, 2011 2:43 pm 

gallardo napisał(a):
slavecky napisał(a):
5000RMB to glupota i klamtstwo, zazwyczaj kaucja w hotelu wynosi 1 noc + oplata za nocleg.

Ostatnio kolowalismy klientow w hotelu 4+ i placili kaucje okolo 400RMB.

5000RMB mozna placic kaucje za dobry apartament w najwyzszej klasie. W sumie nawet nie wiem czy tyle.

Jednym slowem konczac, wystarczy wziac ze soba kilkaset USD + karta i bez

zadnego problemu mozna sie poruszac po chinach. To nie jest juz jakis
zascianek.

kolego slavecky nie mam w zwyczaju nikogo obrażac na forum ale również sobie obrażania nie życzę,4600 yuanów pobrano odemnie kaucji w Xinyu Hotel (Formerly Donglai Hotel - Oriental Bund) w shanghaju ,nocowałem około 7 dób,ręcze że to nie głupota ( nie miałem raczej wyjścia), i nie kłamstwo ( mozna sprawdzic).
Zachowaj się z klasą i odszczekaj.
Dodam tylko ze hotel pomimo tego że świetny i usytuowany przy Bundzie jest tylko 3 gwiazdkowy,dobrze że nie piszesz przewodników dla turystów bo pakowałbyś ich w kłopoty,mam nadzieje że z klientami sprawa ma się lepiej czego z całego serca życzę!
Textile House Polska , jak będe w SH to chętnie skorzystam z zaproszenia,pozdrawiam!

nigdy takiej kwoty zaden z moich klientow nie musial zaplacic jako kaucji. pierwszy raz o tym slysze, a nocowalem na bund dosc duzo klientow. nie wiem kto Pana tam nocowal, ale taka kaucja to przegiecie bagiety i nie ma zadnego uwzglednienia w normalnych cenach.

ja sypiam w hotelach nawet 2 gwiazdki, czasami w gorszych jak robimy inspekcje. jesli mam klientow, ktorzy zycza sobie westin, zalatwiam im taki hotel i nie ma o innym mowy. w westinie nie mielismy takich kaucji, wiec o czym wogole rozmawiamy?

wy tu przylatujecie, a ja tu zyje?

kto ma racje i kto sciemnia?

jaja sobie robisz?

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 29, 2011 6:35 pm 

Kolego Slavecky,odnosze wrażenie ze jesli istnieje sytuacja z która Ty osobiście nie miałeś do czynienia to nadajesz jej status " niemożliwe".Nie mam nic do Ciebie osobiście,ba,nawet zaczynając na Tym forum widziałem w Tobie rodzaj mentora z racji Twojego doświadczenia.Szkoda ze w bezpośrednim kontakcie tak wiele tracisz w oczach rozmówcy dzięki swym przechwałkom i pyszałkowatości.Wymiana poglądów to nie atakowanie rozmówcy i ja jako takie je uważam.Oczywiście nadal liczę na Twoje merytoryczne i wnoszące do tematu posty,pozdrawiam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1