Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Cz paź 17, 2019 3:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Program do SAD
PostNapisane: Pt paź 30, 2015 2:05 pm 

Witam

Niedawno założyłem firmę jednoosobową, generalnie zajmuję się importem z Chin sprzedaż w sklepie int. i na portalu aukcyjnym. Na tą chwilę nie są to duże zamówienia. Do tej pory wszystkie procedury związane z cłem załatwiają za mnie przewoźnicy np. DHL. Jednak mam potrzebę zamawiania próbek, niewielkich ilości towaru zanim złożę większe zamówienie. W tym przypadku opłaty za odprawę dają się odczuć. Chciałbym spróbować sam się tym zająć, przeglądając sieć znalazłem kilka ofert płatnego oprogramowania do sporządzania SAD. Ceny różne od 300zł chyba na mc i wyżej. Generalnie dużo osób odradza zajęcie się tym tematem ale do odważnych świat należy :) Czy możecie polecić jakąś firmę oferującą takie oprogramowanie lub sam program. W miarę tani i z o ile to możliwe intuicyjną obsługą.

Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr maja 15, 2019 2:25 pm 

Akurat muszę się przyznać, że tego programu nie bardzo kojarzę. Ja osobiście na co dzień pracuję na systemach CRM https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-warto-z-niego-korzystac/ i to właśnie na nich staram się skupiać. Chodzi mi o dobre relacje z moimi klientami no i przede wszystkim o prawidłowym zarządzaniu moją firmą.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1