Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pn paź 21, 2019 10:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lip 18, 2019 2:17 pm 

Hej hej. Zastanawiam się, czy lepiej kupić domek jednorodzinny, czy mieszkanie od dewelopera. Obie opcje mają swoje zalety - nie mogę się zdecydować :) bardzo mi się podoba http://www.villaromanow.pl ale w tej cenie można mieć domek... i nie wiem. a jak to u Was wygląda? Na co zwracaliście uwagę przy zakupie nowego lokum? Mam dwójkę dzieci, dlatego ważnym czynnikiem jest dla mnie lokalizacja. Miasto Łódź. :)

Ostatnio edytowano Śr wrz 04, 2019 12:21 pm przez KajPayment, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pn lip 22, 2019 7:32 am 

w przeliczeniu na m2 dom wypada taniej niż mieszkanie (zazwyczaj)
w mieści masz lepszy dostęp do rozrywki, przychodni; masz komunikację miejską (nie musisz wszedzie dylać autem)
domek jednorodzinny to dojazdy w korkach, większy rachunek za paliwo (jeśli dojeżdżasz do miasta)
generalnie dom to więcej pracy - zawsze coś się popsuje, coś trzeba zrobić, trawe skosić.
Ale w zamian możesz mieć więcej miejsca i spokoju (rzecz w tym, że nie masz gwarancji, że somsiad nie odpali kosiarki o 5 rano w sobote ;) także z tym sielskim spokojem bywa różnie.
Mi się marzy dom, ale wiem że sobie idealizuje, że spokój, cisza, relaks... dlatego, gdybym miał wybór brałbym mieszkanie. Ale myślę, że każdy ma swoje piorytety także, no wiadomo jak jest

PostNapisane: Wt lip 23, 2019 8:15 am 

Zawsze mieszkanie od domu będzie lepsze.To jest bardzo normalna sprawa.

PostNapisane: Wt lip 23, 2019 11:37 pm 

Zastanawiam sie nad wyborem mieszkania. Stwierdzilismy wraz z mezem,ze dom nie jest jeszcze dla nas. Nie mamy dzieci i jestesmy zbyt mlodzi na dom dwupiętrowy,a przede wszystkim nie jestesmy gotowi na taką inwestycje. Stwierdzilismy,ze szukamy mieszkania w dobrej lokalizacji. http://www.szklane-tarasy.pl Co sądzicie o tych?

PostNapisane: Wt lip 30, 2019 2:05 pm 

Nie ważne czy to czy to pamiętaj o założeniu alarmy grudziądz by nikt ci nic nie zabrał ;p

PostNapisane: So sie 03, 2019 9:10 am 

W sprawach mieszkania zawsze doradzam się mojego bardzo bliskiego przyjaciela.Ostatnio nawet polecił mi stronę internetową https://dombiz.pl/ na której jest bardzo dużo na temat domów.

PostNapisane: Pt sie 16, 2019 3:17 pm 

Bardzo fajne mieszkania na sprzedaż warszawa są tu :) Według mnie jest to naprawdę całkiem ciekawa opcja :)

PostNapisane: Pn sie 19, 2019 6:10 am 

Może ktoś z was w wolnych chwilach zajrzał by na stronę internetową http://fachowydekarz.pl/ .Tam naprawdę jest bardzo dużo informacji na temat dachu.

PostNapisane: Wt sie 20, 2019 8:03 pm 

KajPayment napisał(a):
Hej hej. Zastanawiam się, czy lepiej kupić domek jednorodzinny, czy mieszkanie od dewelopera. Obie opcje mają swoje zalety - nie mogę się zdecydować :) jak to u Was wygląda? Na co zwracaliście uwagę przy zakupie nowego lokum? Mam dwójkę dzieci, dlatego ważnym czynnikiem jest dla mnie lokalizacja. Miasto Łódź. :)

moje mieszkanie w chinach jest wycenione teraz na ca. 1 mln dolarow + ewentualnie 200.000usd.

pochodze z Lodzi i nigdy bym tam nic nie kupil, to miasto to trup, dzieci mozna ksztalcic tylko w 2 osrodkach w Polsce (mam na mysli bardzo wysoki stopien nauczania dzieci). Reszta niestety, tworzy debili.

chcę kupić w Polsce dzialke. sam sie nad tym zastanawiam, gdyz od 20 lat nie mieszkam w Polsce i mysle o tym gdzie i jak poslac dzieciaki do szkoly.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. PL: 22 307 90 58 - laczy z Chinami BEZ OPŁAT - STREFY CZASOWE!

PostNapisane: Pn sie 26, 2019 5:57 am 

Jeśli ktoś z was chce bardzo dużo poczytać na temat domu to polecam stronę internetową http://apartamentyidomy.pl/ . Na tej stronie naprawdę jest dużo ciekawych artykułów.

PostNapisane: N wrz 08, 2019 3:18 pm 

Witam

Widze że "pasjonaci" Muratora zagnizdzili się tutaj i wypisują rózne
głupoty nie zwiazane z tematem FORUM

PostNapisane: Wt wrz 10, 2019 6:46 am 

Kliknijcie w tym miejscu , a kupicie bardzo dobre wyroby z plexi. Mnie na te zakupy namówiła moja małżonka bo bardzo jej się te wyroby spodobały.

PostNapisane: Wt wrz 10, 2019 7:59 am 

Wszystkim wam polecam Panele szklane Lacobel Mysłowice . Sam kupiłem te panele szklane dwa tygodnie temu i wyglądają one bardzo ładnie.

PostNapisane: Cz wrz 26, 2019 10:30 am 

Czy sądzicie że panele akustyczne warto zamawiać z chin? Są mocno tańsze ok 40%, czy koszty cła, transportu etc

PostNapisane: So wrz 28, 2019 3:10 pm 

To zalezy od mieszkańców, czy lubia przyrodę i trawnik :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1