Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest So cze 06, 2020 6:11 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lis 15, 2019 6:44 pm 

Wkrótce przyjdzie mi pierwszy raz jechać taksówką (z pewnych powodów nie mogę skorzystać z ubera). Będę musiała przejechać taxi z Warszawy do Legionowo (na przystanek pkp zabrać swojego brata) a potem jedziemy do jego domu na piaskach zabrać walizki i wcześniej zrobione zakupy i udajemy się też taksówką na lotnisko w Modlinie.
Zdaje sobie sprawę, że będziemy długo jeździć w drugiej i trzeciej taryfie, stąd bardzo ważny jest dla mnie cennik. Interesują mnie przede wszystkim tanie ceny w Legionowie (poza Warszawą).
I tutaj moje pytanie: Znajoma poleciła mi taksówkę Taxi Legionowo, której cennik znajduje się pod adresem: Taxi w Legionowie. Ceny wydają się być niskie, ale chciałam się upewnić (Dodam, że uszę jechać w nocy, także będzie to trzecia taryfa a dodatkowo taxi musi być całodobowe nie tylko w Warszawie ale i Legionowie i powiecie). Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Z ich strony: "Świadczymy usługi taksówkarskie między innymi w takich miastach jak: Legionowo, Wieliszew, Serock, Jachranka, Nieporęt, Zegrze, Mińsk Mazowiecki, Modlin. Znamy optymalne trasy na Lotnisko Modlin, Lotnisko Chopina czy Lotnisko Modlin [..] Mamy tanie, konkurencyjne ceny, które dodatkowo możesz negocjować. Jesteśmy elastyczni." Więc mam nadzieję, ze da się z nimi dogadać jeszcze taniej.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1