Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Cz cze 04, 2020 11:21 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: So kwi 04, 2020 5:54 pm 

OlgaRoman napisał(a):
budowa domu to wcale nie taki wielki problem jak masz odpowiednie podłoże

Z jednej strony tak, zwłaszcza jeśli ma się doświadczenie w tej kwestii albo jest się obeznanym z tematem. Ale jeśli się jest się laikiem, to przestaje być takie proste, a problemy się piętrzą. Naprawdę uważam, że lepiej sobie zaoszczędzić nerwów i kupić gotowy dom. Tym bardziej, że jest duży wybór, więc można znaleźć coś dostosowanego do swoich potrzeb. Mi na przykład bardzo podoba się to https://www.humbaka.pl/orle-gniazdo-kolejny-etap Sporo moich znajomych kupiło nieruchomości od tego dewelopera i nie narzekają.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Budowa domu
PostNapisane: N kwi 26, 2020 7:04 pm 

Nawet jeśli budujemy samodzielnie dom to wszystko należy robić oczywiście zgodnie z planami. Ja i tak jeszcze po zakończonej budowie za pośrednictwem strony http://awariebudowlane.pl/ znalazłem dobrego eksperta. Wtedy bez problemu mógł mi on wykonać niezależną ekspertyzę budowlaną.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1