Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest N maja 20, 2018 8:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 13, 2013 9:07 am 

Zawsze masz umowę którą podpisujesz iw razie czego będzie ona podstawą do tego,aby dochodzić swoich prawa. Powyżej masz też ciekawą stronę odnośnie sprawdzenia wiarygodności danej firmy,warto ją przejrzeć.

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz kwi 04, 2013 10:57 pm 

Ja akurat ze sprawdzaniem kontrahentów nie mam problemów, bo współpracuję z kancelarią prawno-windykacyjną Koksztys, która robi to za mnie :) A płacę tylko 99 zł miesięcznie za nielimitowane porady i windykację należności. Zresztą dobrze mieć takiego straszaka-pieczęć na fakturach żeby się niektórych zdyscyplinować ;)

PostNapisane: Wt maja 14, 2013 3:49 pm 

http://www.ioffer.pl/ jak sądzicie czy tej 'firmie' mozna zaufac? nie wiem w jaki sposób chce mi zagwarantować, iż towar przejdzie przez urząd celny , wydaje mi się to niemożliwe

PostNapisane: Wt maja 14, 2013 4:12 pm 

Zdecydowanie nie...

Brak sensownych danych firmy podaje ze jest troche z usa a czesc w HK.
Na zdjeciach z zrealizowanych same brudne podroby plus klamstwa ze niby bez cla...z dala od. Takich oszustow.

Napisz mi na pw co chcesz to zobacze co moge zrobic.

PostNapisane: Wt maja 14, 2013 4:42 pm 

dzałają podobnie jak aliexpres,
towar wysyłają, podróbki, jeśli na cle zatrzymają to umywaja ręce, więc nie wiem czy warto sie bawić

PostNapisane: Śr cze 19, 2013 1:31 pm 

Również odradzam, z tego co słyszałem bardzo ciężko się z nimi współpracuje.
Jeśli planujesz import większej ilości towaru, to mimo wszystko oprócz opinii, proponowałbym Ci się osobiście wybrać na miejsce. Jest to znacznie pewniejsze rozwiązanie. Będziesz chociaż wiedziała jakiej jakości są wysyłane przez nich produkty. Bo to że nie wyślą to jedno, a to że dostaniesz bubel to drugie.

PostNapisane: Cz cze 20, 2013 7:57 am 

Michał ma oczywiście rację - najlepiej pojechać i tam na miejscu oglądać.
Ale kogo na to stać i kto ma czas?
Zresztą to musiałbyś być na każdym etapie - produkcja, wykończalnia, pakowanie, ładowanie do kontenera bo na każdym Cię mogą przewieźć.
Jak chcesz coś kupić za 1000 USD to jest to pomysł abstrakcyjny bo nie wiem jaki to musiałby być towar, żebyś dał radę zarobić na takiej kontroli.
A jak polecisz i sobie popatrzysz na piękne próbki to się i tak możesz srodze zdiwić jak otworzysz paczkę w domu bo się może okazać, że nie do końca są takie jak chciałaś / chciałeś.
Kupiliśmy kiedyś wieszaki garderobiane - takie składane, do wieszania ubrań w domu czy sklepach. Próbka - PIĘKNA, super opakowanie, super się składał i w ogóle.
A co przyszło? Też ładne opakowanie, też się składał tylko plastik z próbki był plastycznym fajnym plastikiem a plastik w dostawie chamskim twardym nie wiadomo czym co pękało jak bańki mydlane....

Dobry dostawca to podstawa. Sprawdzony i taki co nie będzie uciekał od odpowiedzialności jak coś spitoli. Cieszę się, że moi są tacy :)

Wyszukamy towar i sprowadzimy dla Ciebie! Doradzimy / pomożemy w pierwszym i kolejnych importach

Jesteśmy 24/7 dostępni: import (at) imptex.pl

PostNapisane: Cz lip 11, 2013 10:10 am 

Dlatego jeśli ktoś dokonuje jakiegoś małego zakupu do 5000tys USD zapraszam do siebie możemy wszystko sprawdzić wziąć na nasz magazyn i wysłać.

PostNapisane: Cz lip 18, 2013 10:14 am 

Albo do mnie :)

Wyszukamy towar i sprowadzimy dla Ciebie! Doradzimy / pomożemy w pierwszym i kolejnych importach

Jesteśmy 24/7 dostępni: import (at) imptex.pl

PostNapisane: Cz lip 18, 2013 7:55 pm 

andachiel napisał(a):
Dlatego jeśli ktoś dokonuje jakiegoś małego zakupu do 5000tys USD zapraszam do siebie możemy wszystko sprawdzić wziąć na nasz magazyn i wysłać.

Dlaczego nie do 50.000?

Audyt robi sie bardzo prosto. Inspekcje rowniez, ale zawsze trzeba wziac odpowiedzialnosc.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

PostNapisane: Wt sie 27, 2013 4:46 pm 

slavecky napisał(a):
andachiel napisał(a):

Dlaczego nie do 50.000?

Audyt robi sie bardzo prosto. Inspekcje rowniez, ale zawsze trzeba wziac odpowiedzialnosc.

Slawek może byc i do 50 tys i 100 ty był przykład. Ale nie mam niestety takiej siły roboczej w Chinach i rynek dużych klientów z portfelem 1 mln zostawiam ci :)

Co do audyty zgadzam się!

Pozdrawiam.

PostNapisane: Cz wrz 26, 2013 2:44 pm 

Witam,

ostatnio z kolegą chcieliśmy importować elektronikę, wszystko było z Chińczykiem omówione, sprawdzaliśmy firmę w internecie nie było żadnych negatywnych komentarzy.. niby też były certyfikaty.. ładna strona internetowa od groma produktów.. co się okazało zapłaciliśmy ok 2 tys zł za tablety i telefony na próbę i kontakt się urwał za kilka tygodni przyszła paczka a w paczce pokrowce do wybranych modeli telefonów nie było.. paczka została nadana w ogóle z innego miejsca niż jest fabryka.. Należy naprawdę uważać na takie firmy bo tego w internecie jest od groma.. a kto ma pieniądze to polecam odwiedzić targi w Chinach tam bynajmniej mamy pewność że nas nie oszukają.

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz wrz 26, 2013 2:57 pm 

Podziel sie nazwą firmy to wpiszemy na czarną listę.

PostNapisane: Cz paź 03, 2013 1:29 pm 

I jak tam Twój import z Chin. Doszedł do skutku?

PostNapisane: N mar 02, 2014 9:13 pm 

http://www.importzchin-oceny.blog.pl - wszystko o alibaba, aliexpress artykuły, recenzje opinie. Zapraszamy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1