Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest N paź 21, 2018 11:06 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 19, 2018 10:07 pm 

Czesc. Na poczatku napisze w jakiej jestem sytuacji. Jestem zatrudniony na umowie o prace, aktualnie na chorobowym po operacji, wiec mialem duzo czasu na przemyslenia. Zonie konczy sie macierzynski, nie wraca do pracy, wiec bedzie miala troche wolnego czasu. Duzo ogladalem na yt filmikow oraz jakies poradniki o dropshippingu, ale doszedlem do wniosku, ze wolalbym sam zakupic towar z chin. Upatrzylem sobie kilka przedmiotow i chcialbym zamowic je w ilosciach 20-30szt, zalezy jaka maja cene. Zmiescilbym sie w 3tys. Zamowienia byly by na popularnych chinskich stronkach.

Pytania:

1. Kupowalem juz wiele produktow z chinskich stronek w pojedynczych ilosciach, cena np 11 zloty darmowa przesylka, brak cla czy jakis innych ukrytych oplat. Co w przypadku gdy chcialbym zamowic 20-30szt na firme?

2. Dzialalnosc gospodarcza byla by na mnie, bo w moim przypadku nie placilbym duzego zusu, a nizeli mialoby byc to na zone. Jednak wyczytalem, ze mozna miec firme do 6 miesiecy nie placac zusu tak na probe. Tylko czy wtedy rejestruje ta firme od razu czy po 6 miesiacach?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1