Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest So sie 08, 2020 6:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N gru 11, 2011 8:03 pm 

Witam!
Chciałem zamówić na aliexpress trochę produktów od jednego sprzedawcy i wyszło ich 72, ale nie mogę ich kupić, ponieważ przycisk Buy Now jest zablokowany a pod nim info że muszę usunąć trochę prduktów. Tylko że usuwam usuwam i dalej to samo. Ile można produktów zamówić jednocześnie?

A drugie moje pytanie jest takie:
Zamowiłem raz u producenta biżuterię srebrną wyszło jej mniej niż 150 Euro, ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że napisałem mu aby wysłał mi również fakturę bo chcę aby wszystko było legalnie. Obiecał, że tak zrobi. Po ok. 14 dniach paczka przybyła i ku mojemu zdziwieniu nie była ani oclona ani opodatkowana. Nie znalazłem też przy niej żadnej faktury tylko jakieś 2 listy chyba przewozowe takie karteczki z nadaniem i odbiorcą. Przy odbiorze nie musiałem ani zapłacić Vatu, ani cła. Paczka przeszła bez eha. Jak mogło się to stać? Dodatkowo przelew został wykonany z Firmowego konta, więc pasowało by mieć fakturę. Nie wiem co mam w takiej sytuacji zrobić.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2011 9:05 pm 

Jestem nowym użytkownikiem ,więc jak bym coś nie tak napisał proszę zwrócić uwagę
Z tego co wyczytałem na forum już była taka sytuacja ,w twoim przypadku będzie potrzebował fakturę którą będzie Ci musiał chińczyk wysłać lub (nie jestem pewien w 100%) przelew ,i zgłosić się do UC żeby oclili nie ma innej opcji

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 12, 2011 6:49 pm 

A ktoś zna odpowiedź na moje pierwsze pytanie?

Strefa czasowa: UTC + 1