Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pt gru 14, 2018 8:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 8:19 pm 

Witam Serdecznie Wszystkich użytkowników. Szukam importerów armatury sanitarnej z Chin interesują mnie też okna dachowe lub inne materiały budowlane z zakresu wykończenia wnętrz. mój nr tel 0691 485 065

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 1:48 am 

Co do okien dachowych naprawde bym sie w to nie pchal, poniewaz okna chinskiej produkcji sa bardzo zlej jakosci i mozna naprawde wdepnac w niezly kanal. Prosze sobie ten temat odpuscic, mimo ze beda Panu wmawiac super jakosc i mamic bardzo atrakcyjnymi cenami. W tym segmencie w Chinach goruja wyroby firm zachodnich i uwaga rowniez pojawia sie polski rodzynek, firma FAKRO, ktora ostro zaczyna dzialac na tutejszym rynku.

W sprawie armatury oczywiscie moge pomoc, ale czekam na wiecej szczegolow na priva, bo armatura sanitarna to bardzo pojemny temat priva.
Prosze okreslic wielkosc zamowienia, bo w armaturze ponizej okreslonego limitu nie oplaca sie importowac z Chin, bo lepsze ceny dostanie Pan w Polsce kupujac od poteznych importerow.
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 8:26 am 

Witam. Dziękuję za zainteresowanie. Co do okien chciał bym jednak zobaczyć tą jakość wiem że FAKRO się rozpycha ze swoim OPTILGHTEM ale słyszałem że na rynku CHIŃSKIM można mimo wszystko zdobyć całkiem ciekawy produkt w kwocie około 100 $ / szt. dla rozmiaru 78/118 już z kołnierzem. Co do armatury to interesują mnie wanny z hydromasażem oraz "wypasione" kabiny w ilościach po 20 szt. jeżeli ma Pan do tego dostęp to czekał bym na jakieś fotki, oczywiście jeżeli dla lepszej ekonomi zakupu warto będzie zakupić inną ilość szt. tych wanien czy kabin to proszę napisać. Pozdrawiam Marcin

Tytuł: okna
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 8:59 am 
Moje doswiadczenia w usa byly ok , wiel materialow z chin duzo podciagnelo sie w jakosci, mysle ze sa ok, na pewno nasi producenci sa doskonali, jednak wjekszosc klientow woli cene niz jakosc,
Armatura zgadzam sie z Dtragonem to bardzo szeroki temat, jednak kazdy kiedys musi zaczac, niezalerznie od ilosci chetnie pomoge, jednak , musze znac model, ilosc i cene jaka , patzrac na alibabe czy inny portal , dowiesz sie ile chca za co, jeste gotow zapalcic.
Dodam ze wysylam wszytko paczka morska dlatego import nawet an mala skale zaczyna miec sens
Peter
Calkapeter@gmail.com

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 11, 2008 11:41 am 

Przepraszam, ale mnie troche irytuje powiedzenie "slyszalem" ... Widzial Pan moze takie okna w Polsce, zapytal sie Pan o opinie klientow, ktorzy je uzytkuja dluzej niz pol roku, jakie sa ich opinie ??? Pytanie czy jest Pan gotowy, kupic takie okna i po pol roku wymontowywac je w ramach gwarancji i zakladac nowe. W koncu skonczy sie na tym, ze zacznie Pan doplacac do interesu.
Ja rozumiem, ze ludzie jezdza na targi i widza na targach super wypasione okna w cenie 100 USD, zamawiaja wieksza partie i dostaja szajs, ktora nie ma nic wspolnego z probka, ktora widzieli. Pozniej niestety nie chca sie przyznac, ze zostali zrobienie w balona i szukaja naiwnych na ta tandete.

Na targach mozna naprawde zobaczyc wypasione probki, ktory moge sie nijak miec do towaru ktory sie zamowilo. Prosty przyklada z praktyki. Jeden z moich klientow widzial na targach wspaniale drzwi anywlamaniowe ze stali nierdzewnej za 100 USD, oczywiscie od razu zamowil kontener. Jeszcze przed podpisaniem kontraktu prosil mnie o sprawdzenie firmy i jakosci ich produktow na miejscu. Pierwsze co juz dyskwalifikowalo Chinczykow, to proste sprawdzenie ceny materialu na rynku chinskim, czyli koszt blachy nierdzewki potrzebnej do ich wykonania. I cena samego materialu to 140 USD !!! Pozniej wyszlo jeszcze kilka innych spraw i generalnie dalismy rekomendacje jak najbardziej negatywna. Ale niestety ten sie uparl bo cena przeslaniala mu wszystkie logiczne argumenty i zamowil drzwi nierdzewne, ktore w rzeczywistosci sa zrobione z najgorszej jakosci czarnej blachy, nawet nie majacej ocynku. Oczywiscie w przeciagu roku, zaczna one rdzewiec, farba bedzie sie odklejac, nie mowiac systemach zabezpieczajacych, ktore po szybkim wyrobieniu moga zatrzasnac drzwi na amen. Nie wiem gdzie on to bedzie sprzedawal, ale zaloze sie ze pozniej znow pojdzie fama w swiat, ze Chiny robia tandete. Chiny robia naprawde dobrej jakosci rzeczy, ale nasi importerzy w wiekszosci mysla o cenie i kupuja taka tandete, pomimo ostrzezen.

Co do ekskluzywny wanien i kabin, przygotuje Panu oferte. Prosze podac swoj email na priva
Pozdrawiam

Tytuł: okna z chin
PostNapisane: Pt gru 12, 2008 1:27 pm 
w 1998 roku zainstalowano mi 4 skylites , w moim domu w Minnoka , Illinosis, obecnie ten dom ma ktos inny, ale wiem ze nada nie ma zadnych problemow.
Glwony problem w oknach na dachu to zla instalacjia.
Nie mwoie ze chinczycy robia wszytko super, jednak , jesli przy odbiorze towaru zrobi sie odpowiedznia inspekcje jestem pewny ze towar spelnia standarty swiatowe.
Nadzoruje, insspekceje, mebli, koszul, dresow i wiel innych produktow, i jesli wiesz na co uwazac, i oni wiedza ze ktos ich pilnuje , to jest bardzo duza szansa ze dostaniesz doskonaly produkt za bardzo niska cene. Na targach jest cala masa cwaniakow, nie da sie ukryc, dlatego jesli ktos nie sparwdza cc zamowil, co mu do kontenera wkladaja, to nie pwoienien sie dziwic jak dostanie bubla/
Peter
Calkapeter@gmail.com
W Chinach wiel firm oferuje wiel servisow, nie musisz korzystac z moje pomocy ale jesi zamwiasz bez kontroli jakosci, .. No Coment.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 12, 2008 8:26 pm 

Witam,
A ja wam powiem, że wraz z jednym znajomym będziemy zakładać "produkcje" okien i drzwi, na początku ściągniemy tylko tzw. maszynę do spawania profili (profile z niemiec - póki co) i do "montowania" szyb on ma duże składy budowlane w całej Polsce i ma po prostu zbyt jako taki.

Jak zacznie to się jakoś kręcić to sprowadzę maszynę do produkcji profili i prawie w 80% będziemy robić te okna sami a drzwi w 90% - oczywiście PVC

To są jeszcze plany ale od nowego roku się mocniej tym zainteresuje, już znalazłem fabryki produkujące takowe maszyny, wg. wszystkich standardów, dodatkowo znalazłem w Niemczech maszyny tych samych firm tzn. wiem że jakość będzie jako tako. - zobaczymy na ile będzie miało to sens, póki co plany ale zapowiada się ciekawie

PostNapisane: N maja 24, 2015 9:17 am 

Ja również poszukuje importerów rolet wolnowiszących. Abyśmy się dobrze zrozumieli szukam jakości w rozsądnej cenie, a nie najniższej cenie.

Ostatnio edytowano Śr cze 03, 2015 4:40 pm przez mirekwalczyk, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N maja 24, 2015 6:12 pm 

W rozsodnej cenie Znaczy jakiej?

PostNapisane: Śr maja 27, 2015 7:24 pm 

andachiel napisał(a):
W rozsodnej cenie Znaczy jakiej?

Znajac zycie Rolls Royce w cenie trabanta. Czyli najtaniej. :)

Nota bene jest to watek sprzed 7 lat...

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

PostNapisane: Pn lut 19, 2018 8:07 pm 

Okna to nie wiem ,czy warto importować. Lepiej kupić coś na miejscu od lokalnego producenta, np. Oknoplast - http://oknoplast-poznan.pl, albo innych, typu Ekoplast, itp.

PostNapisane: Pn mar 26, 2018 10:18 am 

marysiu napisał(a):
Okna to nie wiem ,czy warto importować. Lepiej kupić coś na miejscu od lokalnego producenta, np. Oknoplast - oknoplast-poznan.pl, albo innych, typu Ekoplast, itp.

A jeśli chodzi o okna dachowe to kogo możesz polecić? Znam firmę http://www.wasiak.net/oferta/okna-dachowe.html, ale nie mam żadnego porównania z innymi.

Strefa czasowa: UTC + 1