Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest So sty 16, 2021 12:59 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lip 02, 2009 2:17 pm 

witam,
3 miesiące temu zakupiłem pendrivy z firmy abausbflashdrive pokusiłem się na niską cene oraz dośc wiarygodnie wyglądająco strone,mają tam certyfikaty na sprzedawane produkty,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, wszystko ładnie pięknie do momentu wpłaty pieniędzy.
Po wpłacie pieniędzy na konto firmy zaczynają się chody a dokładniej dziwne wykręty że pieniądze nie doszły czekanie ponad miesiąc na potwierdzenie o księgowaniu,mało tego przesyłka przychodzi lecz zawartosc towaru znacznie odbiega od tego który się zakupiło.Generalnie dostajemy pendrivy które są mega podróbką nie mającą nic wspólnego z towarem reklamowanym na stronie firmy.Kiedy już wiem że jestem daleko w d.... próbuje nawiązac kontakt ze sprzedającym z informacją zwrotu podrobionego towaru którego po pierwsze nie moge legalnie sprzedac po drugie jest on tak słabej jakosci że nie nadaje się do niczego,sprzedawca szybko odpowiada ne meila obiecując zwrot pieniędzy po wysyłce towaru.Towar zostaje wysłany do chin przesyłką ubezpieczoną która jak wiadomo tania nie jest,przesyłka wraca po 2 miesiacach do mnie z informacją że nie została podjęta przez adresata.Poczta polska oczywiscie rząda ode mnie opłaty związanej z przesłaniem przesyłki zwrotnej również w nie małej wysokosci.Jeśli ktoś może mi w jakiś sposób pomóc prosze o kontakt.
Pozdrawiam
Marcin

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 02, 2009 4:06 pm 

To klon GOGOEA, znani oszuści robią przekręty na Pendrivach i są praktycznie bezkarni, jak widać dalej świetnie prosperują. Mogłeś chociaż wygooglować ich nazwę przed zakupem a nie od razu napalać się na niskie ceny,..
Nic z tym nie zrobisz już, napisz na czym zrobili wałek tym razem, nie zgadnę na rzeczywistej pamięci?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 02, 2009 11:23 pm 

Chciwy traci 2 razy.

Ten temat poruszalismy juz tu wielokrotnie, z reszta nie tylko na forum bigchina wypowiadalem sie na temat tych 3 spolek polaczonych z jedna osoba. Dales sie wyrolowac i masz nauczke.

Mysle, ze nikt Ci juz nie pomoze w tej sprawie. Takie sa realia.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. PL: 22 307 90 58 - laczy z Chinami BEZ OPŁAT - STREFY CZASOWE!

Tytuł: Dziekuje
PostNapisane: Wt lip 21, 2009 9:57 am 

dziekujemy bardzo.

bylismy krotko przed zakupem. Ale oni name powiedzieli ze to nie originalny sprzet.

pozdrawiam

PostNapisane: Pt sty 08, 2021 2:23 pm 

Gut zu wissen, dass es legal ist, denn ich wollte fragen, ob es auch gegen erektile Dysfunktion wirkt. Ich habe ein kleines Problem, weil meine Frau Sex mit mir haben will und ich nicht sagen kann, dass ich so viel will. Ich las über diese medizinische Behandlung und wollte es versuchen. Oder sollte ich dieses Öl besser benutzen? Was denken Sie? Die Sache hier, über die sich Ihre Nachbarn so oft streiten, sagt mir, dass ich den Arzt besser um Tabletten bitten sollte.

Strefa czasowa: UTC + 1