Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=6&t=1681
Strona 1 z 1

Autor:  Burzym [ Pn sie 03, 2009 9:12 pm ]
Tytuł:  Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży

Witajcie,
Mam pytanie. Prowadzę studio tatuażu i chce rozpocząć import sprzętu do robienia tatuaży (igły, maszynki, tusze). Znalazłem fabrykę, znajoma w Szanghaju ją odwiedziła, wszystko jest dogadane, problemem jest tylko strona Polska. Mam problem z ustaleniem jakie normy (certyfikaty, pozwolenia) muszą spełniać tusze aby mogły zostać wpuszczone do kraju. Znam przypadki, że agencja celna zatrzymała taki towar i musiał zostać zniszczony. Urząd celny w Warszawie twierdzi, że na tusze nic nie potrzebuje. Urząd celny we Wrocławiu uwarza, że tusze będą zakwalifikowane jako towar niebezpieczny i potrzebuje ekspertyzę z sanepidu. W sanepidzie nie mają zielonego pojęcia o czym sie do nich mówi. A ja już nie mam pojęcia gdzie mógłbym zadzwonić i się dowiedzieć.

Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

Autor:  Montenegro [ N sie 23, 2009 5:13 pm ]
Tytuł: 

Skontaktuj się z urzędem który będzie ci to clił i spróbuj wydobyć od nich odpowiedź na piśmie w tej sprawie. Wtedy zawsze będziesz miał podkładkę i nie powinno sie obyć bez problemów.

Autor:  dragon09 [ N sie 23, 2009 8:44 pm ]
Tytuł: 

Jesli planujesz sprowadzanie do Polski tych tuszow lub tuszy powyzej 1MT rocznie, to poczytaj co to jest REACH, zeby pozniej nie bylo placzu jak zatrzymaja ci towar na granicy

Autor:  pieknyolek [ Pt wrz 27, 2019 1:20 pm ]
Tytuł:  Re: Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży

Jezeli chcecie usunąć niechciany tatuaż to wejdźcie na stronę http://www.estetica-clinic.pl/usuwanie-tatuazy

Autor:  lajwa [ Śr kwi 15, 2020 5:43 pm ]
Tytuł:  Re: Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży

Ja póki co robię sobie tatuaże, ani mi się śni usuwać którykolwiek z nich :) Jeśli chodzi o studio to w Warszawie polecam Jah Love Tattoo na Wilczej, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226. Fajna ekipa pozytywnie zakręconych a przy tym utalentowanych ludzi, cudowne tatuaże, niewygórowane ceny. Jest dokładnie tak jak być powinno :)

Autor:  kerion [ Śr kwi 22, 2020 3:53 pm ]
Tytuł:  Re: Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży

lajwa ja też robie tatuaże w jah love, u Adolfa konkretnie :) w studio panuje super atmosfera, ludzie są kontaktowi i rzeczywiście znają się na tym co robią :)

Autor:  even17 [ Pn lip 06, 2020 11:17 am ]
Tytuł:  Re: Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży

Odszkodowanie za błąd medyczny

Autor:  panda55 [ Wt wrz 22, 2020 8:53 am ]
Tytuł:  Re: Tusze do tatuaży, sprzęt do tatuaży

Hej. Zauważyłam, że coraz więcej powstaje takich miejsc w których można zrobić sobie tatuaż. Nie do końca jestem do niego przekonana bo jednak boję się, że może wystąpić u mnie stan zapalny po zrobieniu tatuażu gdyż mam bardzo wrażliwą skórę. A jak to bywało w Waszych przypadkach? Czy po zrobieniu tatuażu mieliście jakieś z nim problemy?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/