Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest N wrz 23, 2018 3:58 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lut 12, 2016 8:43 pm 

Witam.

Ostatnio sciągałem pewne produkty z chin, płaciłem paypalem i wszystko przebiegło pomyślnie.

Paypal postanowił jednak bez powodu zamknac mi konto, napisali ze mam kilka kont i ze zachowuje się ryzykownie, WTF ?
Czytałem w google że to częsta zagrywka z ich strony, dlaczego? Nie wiem.

Chodzi o to że paypla traktowałem jako bezpieczną formę płatności, tym bardziej że sprowadzam małe ilości i nie mam swojej firmy a produkty które sprowadzam, sprowadzam dla siebie i kolegów którzy uprawiają tą samą pasje co ja i chodzi o związany z tą pasją sprzęt.

Pytanie teraz jak nie paypal to co?

Czy T/T bank transfer jest bezpieczny? Tzn dostawca jest sprawdzony, kilka razy od niego zamawiałem ja i koledzy, wszystko przyszło, wszystko okej.

Pytam bo nie raz słyszałem że nawet kiedy wszystko jest okej chinczyk potrafi oszukac i spalic most jesli taka okazja się trafi.

Możecie coś doradzic ?

W najgorszym wypadku założe kolejnego paypala na dziewczyne badz kogos z rodziny, tylko po co tak kombinowac.

Myslałem nad kontem walutowym i normalnym przelewie bo opłaty i prowizje wyjda chyba podobnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1