Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest N paź 21, 2018 10:22 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N paź 10, 2010 10:46 am 

Witam serdecznie

Jestem importerem z Chin od 5 lat. Szukam osoby zainteresowane współpracą polegającą na szukaniu klientów w Polsce na ekrany diodowe led oraz oświetlenie uliczne led. Wynagrodzenie prowizyjne.
Osoby lub firmy zainteresowane proszę o kontakt na adres meewack@poczta.onet.pl

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 11, 2010 12:38 am 

Witam serdecznie
Proszę o przesłanie oferty.

www.bezpiecznyimport.pl , www.kecja.pl
Ponad 200.000 zabawek w katalogu prosto z Chin.
Formalnie to my jesteśmy importerami.
Ale dajemy ci ceny, jak gdybyś to Ty nim był.
Bez ryzyka, bez kłopotu. Taniej się nie da.

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 13, 2010 10:52 pm 

Zacznę banalnie:)
Dzień Dobry
Jestem importerem i sprowadzam ekrany led, sprawdziłem większość liczących się fabryk w Chinach, znam dostawców w Chinach dla firm sprzedających ekrany led w Polsce (nie wszystkich) i przestrzegam ze nie jest tak różowo jak może się wydawać. Nawet jeśłi ktoś ma duże doświadczenie w imporcie a nie zna branży zapewniam dostanie dobrą nauczkę.
a tak z ciekawości...
1. Kto będzie świadczył usługi serwisowe, szkolenienia, dojeżdżał do Klientów w przypadku awarii?
2. Na jakiej zasadzie będzie się odbywała wymiana modułów lub reklamacja jeśli telebim bedzie awaryjny?
3. Co podlega gwarancji? Jaki jest czas oczekiwania na zapasowe części.
4. Jaka jest gwarancja że fabryka wyśle moduły z tej samej partii diod z której jest wyprodukowany telebim.
5. Jak przedstawia się jednolitość kolorów?
6. Czy kolor bieli jest zbliżony do naturalnego czy wpada w róż czy w niebieski.
Jeśli Pan importer udzieli publicznie wyczerpujących odpowiedzi na podstawowe pytania dodam kolejne. Jeśli nie uważam że oferta nie jest godna zainteresowania. Można kupic telebim w Chinach bardzo tanio i każdy kto importował z Chin to potrafi. Problemy zaczynają się na miejscu gdy brakuje wsparcia technicznego a jakość użytych pozdespołów jest "gówniana" mówiąc jednym słowem. Z mojego doświadczenia, obserwacji rynku i rozmów z Klientami wiem że jest to temat rzeka...
Jeśli ktoś by chciał sprowadzić telebim na własne potrzeby z gwarancją producenta zapraszam do kontaktu, jeśli chciałby ktoś kupić telebim od ręki jest to możliwe na chwilę obecną.

Odnośnie oświetlenia ulicznego:
1. Jaka jest gwarancja że towar dotrze w terminie? Kto zapłaci kary umowne + odsetki? Czy jest możliwe podpisanie umowy zabezpieczającej kupujacego w przypadku opóznienia i na jakich warunkach?
Sprzedaż głównie odbywa się na zasadzie przetargów
2. Kto będzie instalował oświetlenie?
3. Jakie są warunki gwarancji?
4. W jakim przypadku jest możliwy zwrot wadliwego towaru i czas oczekiwania na wynianę nowego lub naprawę?
5. Czy dopuszcza Pan możliwość że ulica zostanie pozbawiona oświetlenia które będzie spowodowane awaryjnością np zimne luty.
5. Czy nabywca ponosi jakiekolwiek koszty w przypadku wymiany wadliwej partii na nową?

Jeśli ktoś miaby obiekcje czy wiem o czym piszę zapraszam do lektury moich postów ;)
Pozdrawiam serdecznie

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 14, 2010 7:19 am 

Szanowny Panie Danielu.

Zgadzam sie ze trzeba bardzo uważać na polskich importerów ekranów!
Znam prawie wszystkie fabryki z których kupują polscy importerzy - wiele widziałem osobiście. I jakby ktoś chciał mogę zamówić z konretnej fabryki danego importera, bo jak Pan sam pewnie wie nie podpisują wyłączności. Ale lepiej zaproponować klientowi najlepszy produkt. Niestety wiekszość ekranów to bardzo marna jakość. Są fabryki, w których diody lutuje sie ręcznie :) Smieszne ale prawdziwe. Jak np w ekranie P 20 jest aż 10 000 diód na m2. Może to działać i na początku działa ale jak powstają zimne luty kończy sie wesoła zabawa. A to dopiero początek. bo można dużo mówić nt jakości diód. Jedni chwalą sie że sprzedają Cree a i tak sprzedają Silanowskie, Tajwańskie lub Chińskie. A nawet jak mówią prawde że mają Silanowskie to jakie - tam jest aż 5 grup jakościowych :) Już nie wspomnę o zasilaczach, kabinetach które mają IP 65 a ciekną, kablach, komputerach domowych, jest dużo tego...

Jak Pan chciał mnie zdyskredytować to źle Pan trafil. To jest post o szukaniu przedstawicieli lub współpracowników a nie oferta sprzedaży.

Ale ok
1. Serwis prowadzi moja firma. Reperujemy i serwisujemy różne ekrany także z innych fabryk.
2. Magazyn wszystkich podzespołów mam na miejscu w Polsce.
3. Gwarancja jest udzielana na 2 lata z możliwością przedłużenia o kolejne 2. jak wyżej.
4. Zapasowe części mam dodane do każdego zamówionego ekranu.
5. Moja fabryka używa diód Silanowskich - 1 rodzaju jakościowego - najwyższy standard lub diody Cree na specjalne zamówienie. O nie zmiennych parametrach jakościowych.
6. Kolor bieli - właśnie po tym kolorze już widać nie wnikając z lupa jakie diody są używane. Wszystkie przebarwienia róźowe, pomarańczowe swiadczą o marnej jakości diód.

I piszę po raz kolejny - To nie jest oferta sprzedaży ekranów a poszukiwanie chętnych do współpracy.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 14, 2010 7:49 am 

Witam
NIe chciałem zdyskredytować. Myślę że potencjalny Klient lub osoba która będzie chciała odsprzedawac powinna wiedziec te podstawowe rzeczy. Gdyby odpisal Pan na wszystkie pytania zapewne w przyszłości by to Panu oszczędziło czasu w rozmowach.
Co do wyłączności sprzedaży jest to możliwe...
Pozdrawiam

Ostatnio edytowano Wt paź 19, 2010 9:10 pm przez Daniel, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 19, 2010 7:30 pm 

Witam!
Prosze o przeslanie oferty na marwik1@o2.pl
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 3:06 pm 

Dziękuje za wszystkie propozycje wysłane na maila.

Oferta współpracy jeszcze aktualna w kilku województwach.

Pozdrawiam
Metroled
Marcin

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 08, 2010 6:25 pm 

Proszę o przesłanie pełnej oferty na ljb2b@interia.eu

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 08, 2010 6:27 pm 

Proszę o przesłanie pełnej oferty na ljb2b@interia.eu

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 23, 2010 12:48 am 

Witam, proszę o oferte na adres: maciekj12@gmail.com
dziękuję.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 12:42 am 

Bardzo prosze o przeslanie szczegolowej oferty na priv lub emaila gregi85@vp.pl
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 15, 2011 8:51 pm 

Witam. Poproszę o ofertę na partnerbiuro@go2.pl

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 16, 2011 1:03 am 

Daniel napisał(a):
Zacznę banalnie:)
Dzień Dobry
Jestem importerem i sprowadzam ekrany led, sprawdziłem większość liczących się fabryk w Chinach, znam dostawców w Chinach dla firm sprzedających ekrany led w Polsce (nie wszystkich) i przestrzegam ze nie jest tak różowo jak może się wydawać. Nawet jeśłi ktoś ma duże doświadczenie w imporcie a nie zna branży zapewniam dostanie dobrą nauczkę.
a tak z ciekawości...
1. Kto będzie świadczył usługi serwisowe, szkolenienia, dojeżdżał do Klientów w przypadku awarii?
2. Na jakiej zasadzie będzie się odbywała wymiana modułów lub reklamacja jeśli telebim bedzie awaryjny?
3. Co podlega gwarancji? Jaki jest czas oczekiwania na zapasowe części.
4. Jaka jest gwarancja że fabryka wyśle moduły z tej samej partii diod z której jest wyprodukowany telebim.
5. Jak przedstawia się jednolitość kolorów?
6. Czy kolor bieli jest zbliżony do naturalnego czy wpada w róż czy w niebieski.
Jeśli Pan importer udzieli publicznie wyczerpujących odpowiedzi na podstawowe pytania dodam kolejne. Jeśli nie uważam że oferta nie jest godna zainteresowania. Można kupic telebim w Chinach bardzo tanio i każdy kto importował z Chin to potrafi. Problemy zaczynają się na miejscu gdy brakuje wsparcia technicznego a jakość użytych pozdespołów jest "gówniana" mówiąc jednym słowem. Z mojego doświadczenia, obserwacji rynku i rozmów z Klientami wiem że jest to temat rzeka...
Jeśli ktoś by chciał sprowadzić telebim na własne potrzeby z gwarancją producenta zapraszam do kontaktu, jeśli chciałby ktoś kupić telebim od ręki jest to możliwe na chwilę obecną.

Odnośnie oświetlenia ulicznego:
1. Jaka jest gwarancja że towar dotrze w terminie? Kto zapłaci kary umowne + odsetki? Czy jest możliwe podpisanie umowy zabezpieczającej kupujacego w przypadku opóznienia i na jakich warunkach?
Sprzedaż głównie odbywa się na zasadzie przetargów
2. Kto będzie instalował oświetlenie?
3. Jakie są warunki gwarancji?
4. W jakim przypadku jest możliwy zwrot wadliwego towaru i czas oczekiwania na wynianę nowego lub naprawę?
5. Czy dopuszcza Pan możliwość że ulica zostanie pozbawiona oświetlenia które będzie spowodowane awaryjnością np zimne luty.
5. Czy nabywca ponosi jakiekolwiek koszty w przypadku wymiany wadliwej partii na nową?

Jeśli ktoś miaby obiekcje czy wiem o czym piszę zapraszam do lektury moich postów ;)
Pozdrawiam serdecznie

Dokladnie, dlatego wprowadzamy ekrany, produkty LED, wlaczajac swiatla LED (lampy uliczne i zarowki) do takich panstw jak: Austria, Niemcy, Australia.

Dlaczego? Bo jestesmy na miejscu w Chinach i jestesmy najlepsi :)

Wiesz o tym Daniel :)

Obslugujemy tylko importerow.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 18, 2011 8:49 am 

Szanowny panie Sławomirze

Ma Pan interesującą ofertę i może w przyszłości nasze drogi biznesowe się złączą.

Ale na chwilę obecną nie potrzebuje POŚREDNIKA. Byłem kilka razy w Chinach i też mam tam swoich ludzi, którzy szukają innych interesujących mnie tematów i do tego nie muszę za to płacić pośrednikowi :) bo to są moi znajomi i przyjaciele.

Każde wieksze zamówienie jest kontrolowane albo moimi wizytami albo moimi ludzmi w Chinach.

Ale najważniejsze jest nie wybrać najtańszej fabryki a NAJLEPSZĄ możliwą!

Może nawet odrobinę droższą. Bo chcę być fair nie tylko dla moich klientów ale także dla samego siebie.
Mogę pomóc osobom, które zaczynają i robią pierwsze kroki.

Sie Sie

Proponuje zainteresowanym wysyłać oferty współpracy zgodnie z tematem na priva.

Pozdrawiam wszystkich życzliwych a konkurencja jest potrzebna tylko niech działa fair i stworzy swój temat :)

OFERTA poszukiwania współpracowników do sprzedaży ekranów LED wysokiej jakości nadal AKTUALNA.

Z poważaniem
Mgr Inż. Marcin Miłkowski
MetroLed

.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 10:23 am 

Proszę o informacje techniczne Pana ekranów (djmono0@poczta.onet.pl)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1