Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Wt lis 21, 2017 10:05 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 01, 2010 9:25 pm 

witam!
Już od jakiegoś czasu zainteresowałem się importem z Chin, czytałem to forum i zanim zrobiłem coś głupiego 2x się zastanowiłem. Na szczęście mój przypadek jest zgoła pozytywny. Na początku współpracowałem z pewną Chinką Cindy, która zaopatrywała mnie w drobne ilości tekstyliów. Po czym zrealizowała swoje wszystkie zobowiązania i nagle zniknęła, trochę było mi żal, ale potem w 2009 roku znalazłem adresy ludzi z Chin którzy pomagają obcokrajowcom. M. in. był wśród nich Roy...
Okazał się bardzo uczciwym człowiekiem, zajmuje się głównie techniką oświetleniową a jego specjalnością są żarówki LED. Ceny jakie mi dawał były rozsądne a produkty wysokiej jakości. Przeprowadziłem z nim ponad 100 udanych transakcji (głównie na swoje domowe potrzeby), traktuję go nie tylko jako dostawcę, ale jest też dobrym przyjacielem. Jego brat jest policjantem :D Także nie ma żadnych problemów z nieuczciwymi kontrahentami w Chinach :D
Osobiście nie mam tyle kasy, co niektórzy forumowicze, żeby zainwestować u Roy'a, ale każdy $ oddany mu napewno nie będzie stracony.
Nie jestem żadnym hurtownikiem ani handlarzem, ale jeśli ktoś chce zrobić dobry a przede wszystkim BEZPIECZNY biznes z Chinami to
roy.beijing@gmail.com
powinno wystarczyć! pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: N sie 01, 2010 10:14 pm 

Treści wypowiedzi komentować nie będę, bo, siłą rzeczy, ofertą Chińczyka Roya interesować się nie muszę :)

Uwagę chciałbym zwrócić jednak na temat...
Szkoda, że pewne z góry ustalone myślenie na temat Chińczyków obowiązuje tak mocno, że nawet ktoś, kto przedstawia pozytywną historię, umieszcza dwa posty na forum, nazywając jeden z nich: "Zdarzają się uczciwi Chińczycy"...

Polecałbym jednak wyprawę do Chin na trochę dłużej i osobistą weryfikację założenia o (nie)uczciwości Chińczyków.
Wnioski NAPRAWDĘ mogą zaskoczyć i otworzyć oczy na nowe możliwości!

Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: So sie 14, 2010 4:46 pm 

Bardzo fajnie jest sie zaprzyjaznic z taka osoba i miec to poczucie, ze mozna jej ufac... :D

Dowiedz się jak importować

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 20, 2010 10:51 pm 

sieciech dlaczego reklamujesz spamerską strone? naiwni mogą się naciąć... tu staramy się ostrzegać przed podróbkami a ta strona takowe oferuje...

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 24, 2010 7:16 pm 

trzeba to zgłosić moderatorowi, niech go wywali z forum

PostNapisane: Pn lis 23, 2015 2:10 pm 

Czasem podróbki są naprawdę dobre, więc nie ma co się dziwić ze jest zadowolony

PostNapisane: Pt sty 22, 2016 8:14 pm 

"Czasem podróbki są naprawdę dobre, więc nie ma co się dziwić ze jest zadowolony"
Co nie zmienia faktu, że jest to nielegalne i można mieć przez to spore kłopoty ;)

Ale jeśli jesteś zadowolony to nic, tylko pogratulować :)

Strefa czasowa: UTC + 1