Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Cz paź 18, 2018 2:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 15, 2015 5:41 pm 

Najlepiej tam, gdzie jest cisza i spokój od zgiełku :) Góry :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz sie 20, 2015 9:05 am 

Ja nie miałem za dużo czasu na urlop przez pracę, więc pojechałem na 3 dni na Mazury i na weekend jeszcze byłem w Krakowie w hotelu Best Western Premier czyli i na łonie natury i w mieście. Bardzo udany urlop mimo że nie za granicą, jednak to jest dużo lepsza opcja a nawet Best opcja bo mamy piękne miejsca w Polsce o których nawet nie wiemy :D

PostNapisane: Pn sie 24, 2015 2:19 pm 

Był ktoś może w Chinach. Słyszałem gdzieś że podobno nie da się tam oddychać bo tak zanieczyszczone powietrze, ale zawsze marzyłem aby zwiedzić mur chiński :)

Obrazek
tanie mieszkania warszawa wesoła

PostNapisane: Cz paź 01, 2015 5:39 pm 

Za granica odpada w tym roku choć w październiku to aż prosi się jechać za granicę,ale to może w przyszłym roku. Za tydzień jadę na tydzień do Krakowa, ponieważ kocham to miasto i jest mi ono bardzo bliskie. Zatrzymuje się w centrum w best western premier i mam zamiar tak faktycznie wypocząć. Kraków to miasto pięknych miejsc i tych zabytkowych i tych kulturalnych, więc jest co robić. Wakacje w Polsce też mają swój urok.

PostNapisane: Śr paź 07, 2015 5:24 pm 

[quote="PabloKolak"]Był ktoś może w Chinach. Słyszałem gdzieś że podobno nie da się tam oddychać bo tak zanieczyszczone powietrze, ale zawsze marzyłem aby zwiedzić mur chiński :)

Prawda jest, ze niestety powietrze w Chinach to tragedia, szczegolnie w Pekinie, Guangzhou, Shanghaiu.

Nie zmienia to faktu, ze to piekny kraj, niesamowite widoki

Obrazek

i jedna z najpiekniejszych tradycji narodowych (bynajmniej nie mowie tu o komunizmie). To piekny kraj z mniej pieknymi ludzmi, ale to tak jak z Polska, wiec jestesmy bardzo podobni, a w sumie tak rozni.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

PostNapisane: Pt maja 13, 2016 6:37 pm 

O tak! Góry to jest to co mnie kręci! Głównie aktywność fizyczna z tym związana.

PostNapisane: Pn maja 16, 2016 10:50 am 

A mnie kręci polskie wybrzeże zachodnie. Warto tam jechać? Gdzie można się zatrzymać i co zwiedzić? Nigdy nie zapuszczałem się w te rejony.

PostNapisane: Wt lis 01, 2016 7:58 pm 

Chiny są piękne ale bardziej ciągnie mnie na tajlandię, tylko że najpierw muszę sobie zrobić bo coś mnie kuje, pewnie jest jakiś problem z korzeniem, pamiętajcie najgorzej to jest z jakimś bólem zęba w taką podróż ruszyć. https://sklep.spirulina.pl/produkty/chl ... -organizmu tak to wygląda

Ostatnio edytowano Pn wrz 24, 2018 2:00 pm przez gregory90, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: So lis 12, 2016 7:17 pm 

Co można zobaczyć w Tajlandii? ;)

PostNapisane: N lis 13, 2016 10:53 am 

jansed napisał(a):

kobiety z penisem np .:)

PostNapisane: Wt gru 27, 2016 10:03 pm 

Michael22 napisał(a):
jansed napisał(a):

kobiety z penisem np .:)

Poważnie, ten post wywołał uśmiech na mojej twarzy.
:lol:

PostNapisane: Cz gru 29, 2016 9:51 pm 

Oo ale taka prawda ;), ja tam najpierw wszystkie sprawy powierzę firmie sprzątającej http://mopek.pl bo ślub to poważna sprawa, trzeba dekoracje odpowiednie zamówić i udekorować wszystko, posprzątać rzeczy które są zbędne itp. a dopiero potem na spokojnie sobie gdzieś na weekend pojadę : )

Ostatnio edytowano Wt sie 01, 2017 10:24 am przez zuzanna.gas, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: Pn sty 16, 2017 3:08 am 

Haha dobre, ale w sumie prawdziwe ;p

PostNapisane: Wt sty 24, 2017 2:21 pm 

Marzę aby kiedyś wybrać się do Chin. Jak na razie jest to poza moimi możliwościami finansowymi. Oczywiście zastanawiałem sie nad tym aby pojechać samodzielnie. Słyszałem jednak,ze jest tam bardzo ciężko poruszać się samodzielnie z racji tego,że Chińczycy zupełnie nie znaja innych języków. Hongkong tak. Chiny bez przewodnika nie.

Sam zdecydowałem się pojechac nad morze. Aktualnie mam już zarezerwowane noclegi. Wybieramy się do Sopotu. W zeszłym roku byliśmy w Gdańsku, w tym roku postanowiliśmy zatrzymać się ze znajomymi w Sopocie z racji tego, że latem jest tam naszym zdaniem ciekawsze życie nocne. Udało nam się zabukować mieszkanie na stronie:
http://www.dhapartamenty.pl/

Jeśli chcielibyście się wybrać to polecałbym rezerwować coś już teraz ponieważ wiele mieszkań było już zarezerwowanych jak dzwoniliśmy.

PostNapisane: N sty 29, 2017 6:24 pm 

W polskie góry :) Ciekawe ile kosztują w chinach wykończenia wnętrz w porównaniu do Polski.

Ostatnio edytowano Cz mar 09, 2017 2:12 pm przez lau.dor, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1