Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr lip 18, 2018 9:22 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 30, 2017 5:51 pm 

Hejka :) Ja się podłączę z nieco podobnym tematem. Mianowicie, chodzi o problem pojawiających się u mnie raz na jakiś czas brązowych upławów w czasie ciąży... Czy jesteście w stanie mi doradzić jak sobie z tym obszarem tematycznym naprawdę skutecznie poradzić? Co byście powiedzieli na przykład na temat takich porad w tym zakresie http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i ... y-w-ciazy/ Czy według Was warto się do nich stosować? Z góry wielkie dzięki za sugestie w tym obszarze tematycznym :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pn sty 01, 2018 7:31 pm 

Implantacja zarodka ma miejsce około dwóch tygodni po zapłodnieniu i cztery tygodnie po ostatnim krwawieniu miesiączkowym. Wtedy zarodek zagnieżdża się w ściance macicy, aby tam rozwijać się i rosnąć aż do końca ciąży. Plamienie implantacyjne bywa mylone z miesiączką, przede wszystkim dlatego, że występuje w tym samym momencie, w którym spodziewałybyśmy się okresu, jednak nie jest do końca takie samo. Jest mniej obfite i krócej trwa (zazwyczaj na przykład pół dnia lub kilka godzin).
ARPwave https://rehabilitacja-arpwave.pl/o-metodzie

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1