Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pt kwi 27, 2018 5:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 30, 2017 6:42 pm 

Cześć wszystkim forumowiczom tego forum :)
Jak w temacie – czy jesteście w stanie polecić mi jakieś naprawdę dobre i sprawdzone diety dla tak zwanego endomorfika? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad tym co wybrać... Poszperałem trochę w Internecie i znalazłem na przykład tego typu porady w tym obszarze tematycznym https://www.trener.pl/odzywianie/endomo ... domorfika/ Co o tym myślicie? Czy jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz gru 07, 2017 12:54 pm 

Dieta dla endomorfika powinna przede wszystkim zawierać dużo białka, zarówno ze źródeł zwierzęcych (jajka, ryby, mięso, przetwory mleczne), jak i roślinnych (soja i jej przetwory, komosa ryżowa, warzywa strączkowe, warzywa, produkty pełnoziarniste). Należy zadbać o podaż zdrowych tłuszczów, czyli produktów bogatych w kwasy wielonienasycone. Zaliczamy do nich oleje roślinne stosowane na zimno tj. oliwa z oliwek extra virgin, olej lniany, awokado, orzechy, pestki, nasiona oraz tłuste ryby morskie.

PostNapisane: Pn lut 19, 2018 8:02 pm 

Skupiłbym się też na wysokiej zawartości białka, zawsze możesz podpytać jakiegoś dietetyka, np. http://livediet24.com , żeby rozpisał dietę. Co profesjonalista, to profesjonalista.

PostNapisane: Śr lut 28, 2018 3:36 pm 

Według mnie egzamin zdałaby tutaj dieta sportowa. połączona oczywiście z dobrze dobranymi ćwiczeniami. Nie ma się co przejmować typem sylwetki, bo sporo można zdziałać odpowiednimi krokami. Jeśli ktoś jest leniwy i nie chce przygotowywać posiłków na własną rękę, to śmiało może rozważyć catering dietetyczny Wygodna Dieta (więcej info na https://www.wygodnadieta.pl/). Dostarczają każdego dnia 5 starannie przygotowanych posiłków, które dostarczają organizmowi tego co najważniejsze. Ja z takiego cateringu jestem bardzo zadowolony. ;)

PostNapisane: So mar 03, 2018 7:40 pm 

Według mnie powinien się tu wypowiedzieć jakiś specjalista. To nie jest temat dla zwykłego użytkownika.

Strefa czasowa: UTC + 1