Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest N maja 31, 2020 7:53 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 01, 2019 10:37 am 

Polecam dobrej jakości destylator elektryczny ewentualnie zestaw do warzenia piwa. Z całą pewnością taki prezent może wywołać uśmiech na niejednej twarzy.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz wrz 12, 2019 1:51 pm 

No, jeśli czyjś tata lubi piwo i alkohol w ogólności, to tak, ten prezent może okazać się trafionym. Mój nie za bardzo pije piwo, dlatego też zdecydowanie to nie byłby dla niego dobry prezent. Lubi za to fotografować naturę i rodzinę przy każdej byle jakiej okazji. Myślę więc, że muszę przejrzeć Aparaty bezlusterkowe na Ceneo. To może mu się przydać.

PostNapisane: Śr lis 20, 2019 9:57 am 

To nic dziwnego, że już teraz zastanawiamy się nad kupnem prezentów na święta i nie tylko dla taty. Ale aby były pełne święta i aby było gdzie je postawić to potrzebna jest przede wszystkim choinka. My w tym roku postawiliśmy na zakup sztucznej choinki, bo są bardzo ładne i zakup mamy na co najmniej parę lat. A zakupiliśmy taką choinkę na http://ozdoby24.com.pl Uważam, że tam można znaleźć bardzo fajne choinki i nie tylko

PostNapisane: Pt maja 22, 2020 4:37 pm 

Tacie na pewno bardzo dobry prezent kupicie w sklepie https://krolestwomocy.pl/ .Sam swojemu ojcu naprawdę kupiłem rewelacyjny prezent za nie duże pieniądze.

PostNapisane: Pn maja 25, 2020 3:47 pm 

Ja bym chciał tacie kupić coś specjalnego, co wyrażałoby moją wdzięczność. Myślę, że w jakimś ułamku mógłby to wyrazić dobrej klasy telefon, np. na Mimarkt zachwycił mnie ten Xiaomi Mi: https://mimarkt.pl/telefony-mi/mi-10-pro-pl/. Wygląda bardzo porządnie. Ma poczwórny aparat 108MP (a to ważne, bo tata lubi robić zdjęcia) i 10-krotny zoom. Bateria też sporo działa, co ma duże znaczenie. Co sądzicie? Fajny prezent?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1