Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest N maja 31, 2020 7:55 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 15, 2020 12:51 pm 

Może zabiegi medycyny estetycznej? Bardzo dobry wpływ na ujędrnienie skóry ma mezoterapia igłowa. Takie zabiegi można wykonywać w Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/. Warto sobie o nich poczytać.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Wt kwi 21, 2020 7:39 am 

Tak się zastanawiam czy ktoś z was słyszał może kiedyś o czyms takim jak kwas hialuronowy z chondroityna Bytom? Z tego co się ostatnio dowiedziałam to na prawdę skuteczne w zwalczaniu zmarszczek. Jeśli komuś z was na prawdę przeszkadzają jego zmarszczki i chciałby się ich skutecznie pozbyć, to jak najbardziej moim zdaniem warto jest zainteresować się tym tematem

PostNapisane: Cz maja 07, 2020 9:10 am 

Wydaje mi się, że całkowicie zapobiec zmarszczkom nie można, ale jedynie możemy zapobiec ich większym powstawaniu i widoczności. Dlatego też ja stosuję kremy do pielęgnacji twarzy. Ostatnio nawet zakupiłam tutaj https://www.perfumesco.pl/kosmetyki-azj ... -do-twarzy bardzo dobrej jakości kremy azjatyckie. Nawet nie sądziłam, że tego typu kremy można dostać w internecie. A wy miałyście może już te kremy?

PostNapisane: Wt maja 19, 2020 11:18 pm 

Ja niestety nie stsowałam odpowiednich kreków do mojej skory i bardzo szybko zrobiły mi się zmarszczki i znajoma poleciła mi Botoks Bytom dzięki któremu wypełnia się zmarszczki. Skóra wygląda wtedy o wiele lepiej. Polecam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1