Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Śr kwi 01, 2020 9:12 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lut 25, 2020 3:47 pm 

Niech będą wygodne, a ryba długo żyje!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pn mar 09, 2020 1:40 pm 

stres potrafi być bardzo destrukcyjny... w moim wypadku miało to związek z pracą, która delikatnie mówiąc dawała mi w kość... bałam się odejść bo miałam obawy jak sobie poradzę ( jestem samotną matką). Stanęłam na nogi dopiero po tym jak zgłosiłam się na psychoterapię do specjalisty, w poradni Rymkiewicz System we Wrocławiu. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo tego typu problemów nie da się zlikwidować ot tak, ale wiem jedno - warto! Ja zyskałam większą pewność siebie i co najważniejsze - złożyłam wymówienie :) teraz moja praca sprawia mi radość a ja nie denerwuję się już tak bardzo jak kiedyś.

PostNapisane: Pn mar 09, 2020 4:14 pm 

Na stres oczywiście dobry film lub jakiś serialek.

_______

https://darmowekino.pl/cale-filmy-onlin ... snie-nikt/

PostNapisane: Pt mar 20, 2020 6:37 pm 

Polecam obejrzeć botoks film , bardzo dobra obsada aktorska, wart obejzenia przez każdego. Na mnie niesamowite wrażenie zrobil

PostNapisane: N mar 22, 2020 1:07 pm 

Tak jak pisaliście w poprzednich wiadomościach stres ma negatywny wpływ na nasz organizm, a już na pewno na włosy. Ja teraz jestem w trakcie czytania rzeczy takich jak https://transplantacjawlosow.pl/operacj ... etoda-fue/ ponieważ przymierzam się powoli żeby zapisać się na zabieg przeszczepu włosów.
Straciłem ich wiele i nie wygląda to ani troche estetycznie, a skoro medycyna estetyczna daje taka mozliwosc to chyba warto skorzystac.

PostNapisane: Śr mar 25, 2020 6:24 pm 

Witam,ostatnio mam bardzo stresujący czas. Jestem w trakcie rozwodu i czuję,że powinnam nieco zainwestować w siebie. Co sądzicie o medycynie estetycznej? https://derm-al.pl/medycyna-estetyczna/zabiegi-laserowe Co o tym sądzicie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1