Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Wt lip 14, 2020 1:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 10, 2019 6:38 pm 

hej wszystkim.
Pewnie wielu z was nawet nie wiem ale dziś bardzo dużo osób jest uzależnionych od alkoholu i nawet nie zdają sobie oni z tego sprawy. Bardzo dobrym sposobem na leczeni takich rzeczy jest udanie się do ośrodka terapii uzależnień https://detoksfenix.pl/ i tam na pewno nie zostaniemy bez odpowiedzi. Moim zdaniem warto jest zaufać specjalistom, którzy wiedzą jak walczyć z uzależnieniem.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz paź 17, 2019 10:36 am 

Witam,
Alkoholizm i sposoby jego leczenia to temat rzeka. Możliwości jest mnogość. Raz zapytano mnie praca licencjacka jak pisać o alkoholizmie? Bardzo prosto, świetnym rozwiązaniem jest ankieta. Z przeprowadzonej ankiety wynika że osoby chorujące na alkoholizm walczą z nim następująco: silna wola, wszywka, farmakologia, terapia, odwyk. Okazuje się że poza odwykiem zamkniętym żaden inny sposób nie działa. Nie ma na tyle silnego alkoholika, który ma możliwość kupienia alkoholu i z tego nie korzysta. Wiec wyleczenie alkoholizmu jest możliwe tylko radykalnymi środkami.

PostNapisane: N lut 09, 2020 5:43 pm 

Tego ile tak na prawdę jest osób uzależnionych od alkoholu i nie tylko tego się nie dowiemy, gdyż nie każdy otwarcie mówi o swoich problemach czy słabościach. Ale jedno wiem na pewno nie można takiej osoby pozostawiać samej sobie, gdyż nie poradzi sobie z tym sama. Warto w takiej sytuacji zaprowadzić czy przekonać do leczenia chociażby w Ośrodku Terapii Wiosenna koło Krakowa gdzie z otwartymi ramionami przyjmą taką osobę i pomogą jej

PostNapisane: Wt mar 31, 2020 10:38 am 

Moim zdaniem warto zacząć od terapii u psychologa. Jeśli będzie taka potrzeba to psycholog z pewnością skieruje nas na dalsze leczenie. Poczytajcie o tym więcej na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/.

PostNapisane: Śr kwi 01, 2020 11:44 am 

To prawda... uzależnionych jest dużo. I to nie tylko od alkoholu, niestety. Zastanawiam się, jak to będzie wyglądało po okresie kwarantanny? Nie dość, że musimy siedzieć w domu - czasem zupełnie sami, to jeszcze pogoda za oknem taka piękna - chciałoby się wyjść na rower, do kina... na siłownie! Mi osobiście chyba właśnie tej siłowni brakuje. Wiem, że mogę ćwiczyć w domu - ok, mogę, ale co jeśli nie lubię ćwiczyć sam? Albo nie jestem w stanie, bo np. spinningu, który uprawiam, do domu nie przeniosę. Nie mam w domu rowerka, a na zakup i tak mnie nie stać.

Edward,
odzyskiwanie danych z dysku

PostNapisane: Pn cze 01, 2020 12:23 am 

Leczenie alkoholizmu zaczyna się od detoksu, na http://www.ekliniki.pl/artykul/detoks-a ... lega/1984/ czytałem o takim odtruwaniu organizmu. To konieczne jeśli chcemy pozbyć się szybko skutków zbyt dużej ilości alkoholu a przy tym zmniejszyć ryzyko pojawienia się Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego.

Strefa czasowa: UTC + 1