Import z Chin Forum BigChina.pl
http://forum.bigchina.pl/

studia w wielkiej brytanii
http://forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=9&t=18552
Strona 1 z 1

Autor:  wolume888 [ Cz cze 27, 2019 4:00 pm ]
Tytuł:  studia w wielkiej brytanii

https://www.sp.edu.pl/studia-za-granica/ to extra strona gdzie możesz sprawdzić czy dostaniesz się na uczelnie angielskie! Możesz aplikować na te uczelnie dzięki tej stornie. Dzięki tej stronie możesz poznać innych aplikantów na ten sam kierunek. Wystarczy założyć konto.

Autor:  Artur44439 [ Wt lip 16, 2019 9:07 am ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Jestem bardzo ciekawy ile takie studia w Wielkiej Brytanii kosztują.Może ktoś mi to powie.

Autor:  Aimee [ Cz sie 01, 2019 1:40 pm ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

No, jak ktoś z was czuje konieczność wybrania się na studia gdzieś zagranicą to ok. Ja zostaje przy Polsce. Tutaj też są świetne kierunki takie jak : http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... tacjonarny user experience . Po nim mam możliwość pracowania w takich miejscach jak: w firmach technologicznych, agencjach badawczych, software house’ach oraz firmach konsultingowych.

Autor:  hadllton [ Wt lis 05, 2019 9:04 am ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Anglia jest matką Cambridge i Oxfordu. Jeśli zdecydujesz się studiować w Wielkiej Brytanii, to musisz znać język na odpowiednim poziomie. Samemu czasem jest trudno nauczyć się języka. Polecam zrobić to samo co ja - skorzystać z usług korepetytora https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/. Na naukę nigdy nie jest za późno!

Autor:  Moloch [ So lis 30, 2019 12:11 pm ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Jak najbardziej to nie jest zły pomysł, ale chyba należy przede wszystkim bardzo dobrze poznać język angielski. Ogólnie znajomość tego języka obcego w dzisiejszych czasach jest bardzo wskazana. Dlatego już od najmłodszych lat, moje dzieciaki uczą się angielskiego z https://www.jezykiobce.pl/s/130/angiels ... dla-dzieci i wszystko jak na ten moment się udaje.

Autor:  angielskiflu [ Cz gru 12, 2019 7:12 pm ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Studia w Wielkiej Brytanii to z pewnością wspaniała możliwość, z której warto skorzystać. Najważniejszą kwestią będzie tu oczywiście znajomość języka. Jeżeli jest się zdecydowanym na taki wyjazd, to dobrze byłoby zacząć szlifować swój angielski jak najwcześniej, aby łatwiej wejść w nowe środowisko.

Autor:  Hylawip [ Śr gru 18, 2019 1:57 pm ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Witam wszystkichhttps://instytut-mikroekologii.pl/nietolerancje-pokarmowe-co-to-jest/

Autor:  jani123 [ Wt mar 03, 2020 8:43 am ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Warto najpierw odpowiednio przyswoić język angielski. Bez znajomości języka raczej ciężko studiować w Anglii. Dlatego polecam takie rozwiązanie jak angielski lublin: https://www.columbus.lublin.pl/angielski. Znajdziecie tam kursy dla różnych grup wiekowych.

Autor:  henryk3326677 [ Pn cze 08, 2020 12:55 pm ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Zawsze studia powinno się robić w Polsce.Dlatego sam zdecydowałem się skorzystać z bardzo ciekawej oferty https://wwszip.pl/ .Na pewno tam na swoje studia od października pójdę.

Autor:  XiomaraSch [ Pt cze 12, 2020 6:34 pm ]
Tytuł:  Re: studia w wielkiej brytanii

Dzięki za te praktyczne wskazówki. Są one mi bardzo pomocne.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/