Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest N mar 29, 2020 6:17 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: So gru 14, 2019 5:55 pm 

No wlasnie jaka powinna byc waszym zdaniem??

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pn gru 16, 2019 12:01 pm 

Idealna łazienka według mnie, to połączenie nowoczesnego stylu z klasyką. Świetny efekt można uzyskać szkłem. Znajomy ostatnio robił witraże koło Niepołomic i zakochałem się w nich, teraz marzą mi się do łazienki.

PostNapisane: Pn gru 16, 2019 12:11 pm 

Witraże w łazience? :/

PostNapisane: Wt gru 17, 2019 8:43 pm 

W sumie to jest dość ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Po wejściu do jakiegoś marketu budowlanego lub sklepu online można stracić głowę od tego całego wyboru. Bez dobrze sprecyzowanych wymagań nie ma co wybierać się w takie miejsca ponieważ możemy w późniejszym czasie żałować naszych pochopnych decyzji. Zresztą kupowanie bez dobrego zastanowienia w żadnej dziedzinie nam nie służy. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy chcemy mieć łazienkę urządzoną na długie lata czy znów za kilkanaście miesięcy będziemy szukać wykonawcy bo zobaczyliśmy ładniejsze płytki niż nasze :) Podobnie jest z armaturą gdzie aktualnie co raz częściej jest wybierana miska wc wisząca na rzecz zestawu stojącego. Ludzie po prostu szukają nowoczesności aby ich wydane pieniądze były inwestycją na wiele lat.

PostNapisane: N gru 22, 2019 5:28 pm 

Moim zdaniem powinna być przede wszystkim praktyczna. Poza tym fajnie wyglądają prysznice bez brodzika.

PostNapisane: N lut 02, 2020 5:31 am 

Właśnie kończę urządzać łazienkę i zastanawiam się nad tym jaki wybrać prysznic? Czy taki półokrągły czy kwadratowy? Tutaj https://plusoutlet.pl/do/cat/kabiny_bro ... i-brodziki właśnie przeglądam oferty i się cały czas zastanawiam... A wy jaki macie?

PostNapisane: Śr lut 19, 2020 11:39 am 

Znalezienie odpowiedniego pomyslu na wykonczenie lazienki to moze byc nie lada wyzwanie nawet dla doswiadczonych ludzi. Na rynku materialow budowlanych, wieksze firmy doslownie przesciagaja sie nad tworzenie co raz to nowoczesniejszych designow. Teraz ludzie staraja sie stawiac na wysoka jakosc wykonczenia swoich domow, wola zaplacic troche wiecej i miec spokoj na dlugie lata. Wyciagneli oni lekcje z przeszlosci gdzie te wszystkie "oszczednosci" nie bardzo sie udaly w dluzszej perspektywie czasu. Jesli chodzi o oryginalne pomysly to widzialam ostanio jeden na tej stronie - https://www.paradyz.com/inspiracje/rustykalna-lazienka Z pewnoscia taka lazienka wyroznialaby sie wsrod bardziej standardowych wzorow.

PostNapisane: N mar 15, 2020 2:14 pm 

A co właściwie macie na myśli poprzez nowoczesną łazienkę? Bo wydaje mi się, że dla każdego znaczy to coś innego. Ja jak robiłam remont łazienki to postawiłam na taką wannę szklaną z której jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o takie rozwiązanie to bardzo fajne takie parawany znajdziecie tutaj https://www.taniomania.pl/t/szklana-wanna Może komuś się spodoba takie rozwiązanie

PostNapisane: Pn mar 16, 2020 9:29 am 

Każdy ma inny pogląd i inny gust, na pewno warto szukać ciekawych inspiracji w sieci.

PostNapisane: Pt mar 20, 2020 3:52 pm 

Chena napisał(a):
Każdy ma inny pogląd i inny gust, na pewno warto szukać ciekawych inspiracji w sieci.

Na pewno w sieci inspiracji jest od groma i ciut ciut jak to się potocznie teraz mówi :) .
A jak waszym zdaniem w łazience sprawdzają się tego typu baterie łazienkowe? Tutaj macie link .

PostNapisane: Pn mar 23, 2020 1:22 pm 

Ja znam i serdecznie polecam sklep z artykułami do łazienek uchwyty łazienkowe tutaj macie naprawde bogata ofertę i jestem pewna że znajdziecie coś co spasuje do waszego wnętrza. Ja mam w domu starszą osobę i chce jej ułatwić życie zamówiłam do łazienki uchwyt dla niepełnosprawnych. Takie rzeczy tez tam można znaleźć.

Strefa czasowa: UTC + 1