Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pn lis 12, 2018 11:20 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 24, 2008 12:37 pm 

http://www.jobsatvision.co.uk/

Stawka podstawowa 6.9funta plus dodatki -lacznie az do 10 funta na godzine.

Okres probny do 3 miesiecy -podcas tego czasu platne 6 funtow-mozliwosc wynajecia mieszkania od firmy-firma zaopatrza nawet kazdego w rowery.
Prosze nie pisac i nie pytac mnie o szczegoly ,wszystko jest na tej stronce.znasz angielski ? DASZ SOBIE RADE NAPEWNO!!!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: JaJuzTamBylem
PostNapisane: Pn sie 25, 2008 4:52 pm 

Jezeli chcesz poznać prawdę o tym miejscu sprawdź te forum: http://www.ang.pl/Praca_w_Scunthorpe_30287.html :twisted:

PostNapisane: Wt sie 26, 2008 12:13 am 

Wlodzimierz napisał(a):
Jezeli chcesz poznać prawdę o tym miejscu sprawdź te forum: http://www.ang.pl/Praca_w_Scunthorpe_30287.html :twisted:

Znam te forum doskonale -a magazyn jeszcze lepiej,mieszkam w Scunthorpe (skorupa lub santrope) znam wielu ludzi ktorzy pracuja tam i jakos nie chce im sie wierzyc ,ze takie forum istnieje-komentuja to tym,ze to ofermy albo slabi psychicznie ludzie ktorych najmniejsza poprzeczka dobija...
Opini na forum jest wiele negatywnych -jednakze uwazam ,ze ludzie zbytnio bajkuja i doppisuja zaslyszane historie .Jestem ciekaw jak to w polce sie "lekko" pracuje i jak latwo zarobic 1200 ...funtow lub okolo 9.45 funta za godzie .Nie bede pisal wiecej gdyz nie pracowalem tam jeszcze -ide jutro na rozmowe i zaczynam najprawdopodobniej we wrzesniu.Sam pracuje dosc niedaleko (B&Q) i znam wielu ludzie (polakow angoli) jakos nikt nie wspomina o takich historiach jakie maja miejsce na tym forum co podales.

Pozostaje mi sie ciebie spytac c zy tam byles i pracowales?

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 26, 2008 4:16 pm 

Mam nadzieję że się tam dostaniesz i za 1/2 roku podzielisz się doświadczeniami. Pracowałem tam blisko 2 lata i uwierz 95% historii opisanych na forum jest prawdziwych. Pralnia psychiki i tyle. I Ci co mówią że ofermy itp. nie wiedzą o czym mówią. Zobaczymy co zrobisz jak Ci plecy walną po 4 mies. i jak Ci firma i szefowie pomogą. Jedyne co zobaczysz to środkowy palec a Direct Ci jeszcze dowali, że w ten sposób mogłeś narazić firmę i nie mogą sobie pozwolić na Twoje problemy. Życzę abyś trafił na Boba, to jest dopiero sprawdzian. Napisz coś jak będziesz miał doświadczenie z tego miejsca - ciekawi mnie niezmiernie. A na dodatek to Ł1200 za taką robotę to też nie jest szał. Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą do innych fabryk jeżeli tu jest tak dobrze? Dlaczego wolą mniej zarabiać? Dlaczego średnio 5-7 osób tygodniowo odchodzi lub zostaje wywalonych? No i na koniec ciekawe dlaczego z grupy która zaczęła pracę ze mną w maju 2005 nie pracuje już nikt - a 70% tych ludzi jest cały czas w Scunny? Powodzenia.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 26, 2008 10:41 pm 

Widze ,ze dwa swiaty mamy przed soba-w moim kregu ludzie pracuja i jedynie co ich wk**a to flex downy-zamiast sie wyspac ida na flexa a tu niespodzianka. Gdybym mial sluchac innych ludzi to nie doszedlbym do tego co mam teraz-wybacz .
Dla jednych pikowanie to masakra a dla drugich raj,dla mnie osobiscie (bylem 3 mechy w bekonach) to porazna-wk***A mnie praca " zespolowa" olalem sprawe.Znam ludzi dla ktorych taka praca to wakacje -dziwne dla mnie.Jednakze nie bede pisale nic negatywnego-kazdy lubi co innego...

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 27, 2008 10:08 am 

Wlodzimierz napisał(a):
Mam nadzieję że się tam dostaniesz i za 1/2 roku podzielisz się doświadczeniami. Pracowałem tam blisko 2 lata i uwierz 95% historii opisanych na forum jest prawdziwych.

Skoro dwa lata dales rade to cos musi w tym byc-miekkie faje czasem po tygodniu odchodzily lub 2 miechach-tak napisane jest na forum.

Pralnia psychiki i tyle.

Czasy sie zmieniaja...

I Ci co mówią że ofermy itp. nie wiedzą o czym mówią. Zobaczymy co zrobisz jak Ci plecy walną po 4 mies.

Jak podnosisz plecami to masz efekt w jeden dzien...

i jak Ci firma i szefowie pomogą. Jedyne co zobaczysz to środkowy palec a Direct Ci jeszcze dowali, że w ten sposób mogłeś narazić firmę i nie mogą sobie pozwolić na Twoje problemy. Życzę abyś trafił na Boba, to jest dopiero sprawdzian. Napisz coś jak będziesz miał doświadczenie z tego miejsca - ciekawi mnie niezmiernie. A na dodatek to Ł1200 za taką robotę to też nie jest szał.

Jasne-zarob tyle w polsce w takiej samej czy podonbnej pracy...

Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą do innych fabryk jeżeli tu jest tak dobrze?

ano dlatego ,ze spodziewali sie lekkiej pracy i krolewskich warunkow-przeciez anglia to kraj mlekiem i miodem pynacy-a tu niespodzianka -trzeba zap***c tak samo jak w polsce.
Ludzie w polsce mysla ,ze za granica jest lekko-otoz nie ,wszytko jest takie samo a czasem troszke gorsze niz w PL-roznica jest TYLKO jezyk.

Dlaczego wolą mniej zarabiać?

Uwierz mi na alkohol wystarczy....

Dlaczego średnio 5-7 osób tygodniowo odchodzi lub zostaje wywalonych?

Health and safety oraz inne zasady-w polsce tego nie ma wiec mamy samowole z pracodawcami...

No i na koniec ciekawe dlaczego z grupy która zaczęła pracę ze mną w maju 2005 nie pracuje już nikt - a 70% tych ludzi jest cały czas w Scunny? Powodzenia.

Mysle ,ze znales tych typkow michal aka czuczo oraz sebastian aka maski.
Ten pierwszy do tej pory zmienia prace jak rekawiczki -nic mu nie odpowiada-nigdzie nawet za 12 funta na godzine jako pracownik biurowy,maski szkoda gadac,nie wiem czy orjetujesz sie jak wyglada twarz od dlugotrwalego przepicia? robi si etaka pulchnie czerowna....

Strefa czasowa: UTC + 1