Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Wt gru 11, 2018 1:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 20, 2008 9:27 pm 

Witam

Jakieś 2 miesiace temu byłem w Chinach 3 tyg (Shenzhen)
leciałem liniami KLM za bilet płaciłem 3050zł.

Planuję kolejną podróż w okolicach od końcówki listopada
Którą linie lotniczą polecilibyście Państwo by dostać się właśnie w okolice - Hongkong, shenzhen generalnie prowincja Guangdong oczywiście jak najmniejszym kosztem?

Słyszałem że wiele osób lata przez Moskwe?

Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 21, 2008 11:43 am 

przez moskwe Aeroflotem bodajże... przez Wiedeń, Frankfurt i Helsinki można tanio, polecam przez Wiedeń i Frankfurt, linni nie pamietam, ale czekam aż wejdzie Chiński przewoźnik, będzie można za 1000-1300zł w dwie strony polecieć(takie mnie dosły słuchy, do potwierdzenia).

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 22, 2008 3:37 pm 

Aeroflot to w miare najtansze rozwiazanie przez Moskwe oczywiscie jesli inne linie nie maja jakis promocji. Teraz na listopad chyba za bilecik do Szanghaju z Warszawy zaplacisz okolo 2600 PLN, chyba KLM moze miec zblizona oferte, ale tutaj sie cofasz i spedzasz wiecej czasu w podrozy. Z Szanghaju pozostaje ci kupic bilecik do Shenzhenu, przy dobrych wiatrach nie powinienes za niego zaplacic wiecej niz 100 USD.
Jest jeszcze ciekawa opcja Hainan Airlines z Berlina do Pekinu, chyba okolo 640 EURO, ale musisz sie dostac do Berlina i pozniej Pekin-Shenzhen. Takze reasumujac nie wiem czy nie wyjdzie to drozej.
Generalnie inne linie na polowe listopada, miaja ceny od 3000 PLN w wzwyz z Polski do Szanghaju czy Pekinu, ale moze na koniec listopada przewiduja jakies promocje.
Pamietaj, ze od drugiej polowy grudnia bedzie ci ciezko kupic bilet powrotny do Europy w dobrej cenie, bo duzo Europejczykow pracujacych w Chinach przyjezdza na swieta do domu.
Zycze sukcesow w poszukiwaniach biletu

PostNapisane: Pt paź 24, 2008 8:15 pm 

proponuje linie emirates. www.emirates.com loty maja niestety nie z POlski,ale z Londynu do Hong Kongu mozna leciec za 500 funtow tj jakies 2300pln. To jedne z najlepszych o ile nie najlepsze linie na swiecie a ceny maja bardzo konkurencyjne. samoloty nowe, lecisz z przesiadka w Dubaju. obsluga rozrywka i jedzenie pierwsza klasa. Dobre sa tez singaporeairlines.com, sa drozsze ale mozna sie zalapac juz za 700funtow,tez z londynu. tez jest swietna linia, no i leci Airbus 380 - ten najwiekszy. BA tez ma korzystne ceny jakies 550 funa, potem Lufy i klm ale sa juz drozsze.

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 31, 2008 4:18 pm 

Jeśli chodzi o połączenia lotnicze do Chin to sprawdźcie sobie tu:
http://www.bigchina.pl/asystent/samolotem_do_chin/lista/0

Ostatnio dzwoniła do nas wdzięczna klientka, która nabyła bilet (tam i z powrotem) za 1650zł w Finnair...

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 31, 2008 6:42 pm 

Cena rzeczywiscie zabojcza, ale czy to jest cena z oplatami lotniskowymi???

Ostatnio moja znajoma wyhaczyla ofere Aeroflotu za 1750 PLN Warszawa-Moskwa-Pekin, wszystko bylo dobrze do momentu placenia, bo doliczyli jej oplaty lotniskowe i wyszlo 2690 PLN. Wiadomo mogla wszystko sprawdzic, ale wczesniej Aeroflot nie robil takich numerow tylko podawal cene ostateczna, wiec tym razem myslala, ze tez tak jest. W walce o klientow wszystkie wiec chwyty dozwolone. Trzeba wiec za kazdym razem o wszystko pytac.

Udalo mi sie zdobyc bilet na polowe listopada Berlin-Amsterdam-Pekin i powrot w cenie 1950 PLN. Wiem, ze troche duzo przesiadek i cofanie sie do tylu, ale cene byla bardzo interesuajca. Nigdy jeszcze nie lecialem KLM, wiec czas sprobowac

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 31, 2008 7:48 pm 

Przypuszczam, że z lotniskowymi, bo ja też latałem Finnairem i cena podana po rezerwacji online była zawsze ostateczną. Aczkolwiek jak Ruscy zrobili taki przekręt, to może i inni pójdą ich śladem. Oby nie.

Strefa czasowa: UTC + 1