Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pt paź 19, 2018 12:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt mar 11, 2014 4:16 pm 

Witam,
Wynalazłem sobie na alibabie 2 firmy, które oferują towar który jestem zainteresowany kupić. Jak mogę sprawdzić, czy one w ogóle istnieją? Z tego co kojarzę, to są na forum osoby, które się tym zajmują.

Interesuje mnie stała współpraca z takim producentem. Pewny kontakt, płatności, dostawy, zero stresu.
Obie firmy są z Zhejiang, China (Mainland):
- Yiwu Zeman Jewelry Factory
- Dragon Decoration Co., Ltd.

Ktoś pomoże? Jakie ceny?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Wt mar 11, 2014 6:55 pm 

Napisałem do kolegi.
Czy istnieją Ci sprawdzi - sam jest z YIWU.
Ale reszta tego co piszesz to nie wiem jak oczekujesz uzyskać / sprawdzić
Szczególnie no stress :)

Jak planujesz większe zakupy tej biżuterii to ten mój kolega się biżu zajmuje to może coś pomóc.

Napisz w czym możemy Ci pomóc: biuro@layo.com.pl

PostNapisane: Śr mar 12, 2014 3:30 am 

Z tym 'bez stresu' to zamarzyłem trochę, co? No nic... Dzięki za pomoc w sprawdzeniu!
Jestem w momencie zakładania sklepu, więc na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tylko, że mam nadzieję, że będę zainteresowany większymi ilościami (za chociaż 5.000 USD miesięcznie). Ambicje są, czas i życie zweryfikuje... Dziś na pewno chce kupić towar za 1.000-2.000 USD.

Jeśli chodzi o tych producentów co podałem to nie muszę się do nich ograniczyć. Takie znalazłem, które na zdjęciach mają to co chce (czy mają, czy jest dobrej jakości itd... tego już nie wiem?). Jeśli ktoś poleci, znajdzie inną sprawdzoną i godną zaufania firmę, która ma taki towar w tej cenie to jak najbardziej się zgodzę.

Jeszcze jedna rzecz... Właśnie znalazłem taką stronkę jak made in china com. Jest tam cała masa firm. Wszystkie niby po audycie. Można im ufać? Jakieś opinie? Ktoś korzystał? Oni sami proponują także audyt dowolnej firmy na zlecenie. Robią pełny raport. Przykłady wyglądają ładnie. Cena: $40. Uważacie, że to się opłaca? A może ktoś tutaj zrobi mi coś takiego taniej?

PostNapisane: Śr mar 12, 2014 9:32 am 

Te dwie co podałeś to istnieją. Jedna od 2013 roku - mało wiarygodna historia.

Napisz w czym możemy Ci pomóc: biuro@layo.com.pl

PostNapisane: Śr mar 12, 2014 9:45 am 

Dzięki wielkie!! A mogę dostać jakiś kontakt do tego kolegi od biżuterii?
Która z tych dwóch jest tą mniej prawdopodobną?

PostNapisane: N cze 29, 2014 4:39 pm 

jkboss napisał(a):
Dzięki wielkie!! A mogę dostać jakiś kontakt do tego kolegi od biżuterii?
Która z tych dwóch jest tą mniej prawdopodobną?

W Yiwu wszystko jest malo prawdopodobne; 99% to firmy garazowe, unikam tego jak ognia, jezdze tam tylko robic biznes dla jednego klienta, bo tylko tam mozna kupic ten towar. Bizuterie kupuje sie w Panyu. Panyu to najwiekszy osrodek bizuterii na swiecie, wszyscy najwieksi tu kupuja. Zloto, sredbro, diamenty, Panyu to taka kolosalna Antwerpia. Jedna fabryka 150 jubilerow, zamowienia pierscionki z diamentem od 2500USD po 10.000 sztuk z modelu. Duzy biznes. Niestety jeszcze nie moj :-), ale juz niedlugo.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

PostNapisane: So sty 24, 2015 6:13 am 

Czy na forum jest moderacja?
czy bedziemy obserwowac wzmozony ruch reklamowych chlopkow

PostNapisane: Pn sty 26, 2015 1:37 pm 

andachiel, staram się na bieżąco usuwać cały spam, ten wątek mi jednak umknął, ale dzięki za przypomnienie ;)

PostNapisane: Pt mar 06, 2015 7:22 pm 

Witam,

Zainteresowała mnie oferta od fcslogis.com.
Przekierowali mnie do pewnego chińczyka z, którym rozmowa i wycena wygląda rewelacyjnie, ale wiadomo to tylko wirtualna rozmowa.
Chciałbym się dowiedzieć czy można zaufać tej firmie? :) Czy życie zweryfikowało ich tutaj negatywnie pozytywnie ?
Chce przeznaczyć około 10tyś $. Do końca miesiąca muszę puścić zamówienie, kontener będzie z innymi rzeczami znajomego wypływał do nas i chce dorzucić swoje rzeczy.

Czekam na opinie.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz maja 28, 2015 10:06 am 

Robiłem tam zakupy, ale na mniejsze kwoty.

PostNapisane: So wrz 26, 2015 10:49 am 

Według mnie najlepiej porozmawiać z bardziej doświadczonymi kolegami. Rozważyć współpracę. Nie ryzykować.

PostNapisane: Wt lis 03, 2015 12:51 pm 

Co myślicie o nich : http://zjjf.en.alibaba.com/ ? Bo proponują mi darmową wysyłkę statkiem za 100 sztuk pewnego towaru i nie wiem czy wierzyć czy nie ?

PostNapisane: Wt lis 03, 2015 9:15 pm 

za darmo umarło, w Polsce dostaniesz opłaty jak statek przypłynie :)

PostNapisane: Wt lis 03, 2015 9:36 pm 

Tez tak wlasnie mysle, a to beda duze oplaty , mógłbyś to jakoś bardziej rozwinąć ? Myslisz ze ta firma jest wiarygodna? Bo jak rozumiem z tego co czytalem najlepiej jest na zasadach FOB(czyli chinczyk dostarcza do portu załadunku tak?) + do tego jakas polska firma ktora mi to przetransportuje odprawi itp np seaoo? Czy dobrze rozumuje ? Bo tego gosciu mi pisze "Free shipping to port Gdynia" jak sie go zapytalem ? Serio przeczytałem 1/4 forum... Ale chciałbym zeby mi ktoś kompleksowo to wytłumaczył...Dodam jeszcze ,że chciałbym cały kontener zamówić bo czytałaem ze wysyłka statkiem zmiesci sie w 4tyś , boje sie tylko jakości towaru i zamiast 600 sztuk chce zamówić 100 na próbe... a że towar dość dużo waży to lotnicza nie wezmę :( . cena za kontener 12tys USD , cena za 100sztuk 2 tyś USD - dlatego jak wtopić to troche mniej kasy zawsze... Ciekawi mnie tylko ile będzie faktycznie kosztował transport bo to jakieś 500kg a objetościowo niestety nie wiem,ale chyba dużo.

PostNapisane: Śr lis 04, 2015 10:32 am 

Chodzi o to , że NIE MA darmowej wysyłki droga morską, to są koszta ukryte, które zapłacisz po stronie polskiej w Gdyni, bo inaczej nie puszczą i nie oclą Ci towaru.
Weź warunki tylko FOB i skontaktuj się z polską spedycją, masz ich tu pełno na forum, i im zleć FOB, będziesz mieć wycenę i kontrolę kosztów od chin aż pod swój dom.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1