Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest So wrz 21, 2019 7:05 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 26, 2009 7:55 pm 

Jestem osobą posiadającą doświadczenie w handlu z Dalekim Wschodem.
Posiadam sprawdzone kontakty zagraniczne oraz metody działania, które chcę wykorzystać dla Państwa potrzeb.
Moje usługi skierowane są do polskich odbiorców, którzy chcą wyjść naprzeciw swoim klientom uatrakcyjniając oferty i chcą być konkurencyjnymi na rynku.
Zapraszam do współpracy firmy rozpoczynające działalność jak również te o ugruntowanej pozycji na rynku, które zainteresowane są nowymi ciekawymi i konkurencyjnymi produktami.
Pośredniczę w produkcji różnorodnych towarów. Zamawiane przedmioty produkowane są w zaufanych fabrykach Chin, Indii oraz Turcji.
Jakość sprowadzanych produktów jest bardzo wysoka ze względu na kontrole towarów.
Ceny sprowadzanych wyrobów są konkurencyjne i korzystne.
Jestem w stanie dostosować się do potrzeb jak i wymagań każdej osoby lub przedsiębiorstwa, które się do mnie zwróci z zapotrzebowaniem.
Mam pełną świadomość, ze korzystna realizacja importu zwiększa zysk i konkurencyjność importera na rynku krajowym, jak również otwiera szansę poszerzenia grona jego odbiorców.

Zapewniam:
-Realizację jednorazowych zleceń importowych jak i długoterminowych kontraktów,
-Przygotowanie projektów plastycznych lub praca na projektach dostarczonych przez klientów,
-Przygotowanie graficzne, metek, nadruków, opakowań i kodów kreskowych,
-Wyszukanie odpowiedniego producenta, negocjacja cen oraz terminów dostaw,
-Opracowanie treści kontraktów,
-Inspekcję i odbiór jakościowy produktów,
-Organizację transportu lądowego, morskiego lub lotniczego,
-Odprawę celną.

Gama importowanych produktów jest bardzo duża:

-Tekstylia damskie, męskie, młodzieżowe, dziecięce oraz niemowlęce (pełen asortyment)
-Galanteria (torby, paski, portfele)
-Obuwie
-Biżuteria
-Tkaniny odzieżowe
-Dodatki krawieckie (guziki, suwaki)
-Reklamowe upominki oraz wszelkiego typu akcesoria do upominków reklamowych, gadżetów i artykułów promocyjnych (breloczki, magnesy, długopisy, karabinki, notesy...)
-Zabawki
-Plastikowe artykuły użytku domowego ( noże, łyżki, foremki do ciast, ciastek, bidony...)
-świeczki, ozdoby do sklepów dekoracyjnych
-pościel
-pendrive
-sanitaria........
Jetem w stanie znaleźć w krótkim czasie dostawców z praktycznie każdej dziedziny.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany wspólpracą proszę o kontakt>

bfashion@op.pl

GG 16265508

tel. 0609518422

Pozdrawiam
Beata

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 26, 2009 10:02 pm 

kolejna ktora nie ma pojecia o rynku w chinach.

kobito pojdz na jakis stadion dziesieciolecia i pohandluj sobie tekstyliami.

podziwiam pani mozliwosci....

tralalala ma Pani takie uklady ze az sie poplulem ze smiechu...

Chiny to pewnie Pani widziala na zdjeciach, tylko i wylacznie.

Potrafie dokladnie rozroznic osoby, ktore wspolpracuja z chinami, bedace w chinach jak dragon, petercalka czy ja od kogos kto pieprzy takie glupoty jak Pani.

to by bylo na tyle.

Podsumowujac jak ktos kto jest w Polsce moze miec takie doskonale kontakty, przestanmy pieprzyc,nie posiada Pani nawet wlasnej firmy zadnej spolki zajmujacej sie handlem miedzynarodowym.

Naraza Pani ludzi na to co spotyka wiekszosc, na utrate gotowki... pozdrawiam i zycze powodzenia w pseudobiznesie...

A z drugiej strony jesli jest Pani taka mocna prosze o szybka soft oferte na 100 monitorow LCD 22" oferta wazna 2 dni i na 10.000 monitorow LCD 22". Moj klient jest zdecydowany zakupic towar od zaraz! Specjalnie dla Pani. Zobaczymy co Pani potrafi. Oferte prosze oglosic publicznie na forum.

Slawomir Sejda

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. PL: 22 307 90 58 - laczy z Chinami BEZ OPŁAT - STREFY CZASOWE!

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 27, 2009 5:41 am 

Witam

Podziwiam Pana, że ma Pan tyle tupetu, aby obrażać ludzi , których Pan nie zna:)) no cóż i tacy na świcie muszą być. A Pan jak już zdążyłąm się zorientować nie mnie pierwszą obraża.
Drogi Panie, nie wiem na jakiej podstawie Pan wysnuwa swoje wnioski, ale albo Pan nie ma klientów i tym sposobem chce zniszczyć i ośmieszyć innych konkurentów, albo bardzo się nudzi i wymyśla paszkwile.
Nie wiem jak długo Pan się zajmuje importem i co importuje ani jak często bywa w Chinach, ale jakby maŁo mnie o interesuje, nie zamierzam się tłumaczyć przed kimś takim jak Pan a o mojej uczciwości wiedzą tylko moi klienci, z którymi nierzadko współpracuję od kilku lat.

pozdrawiam serdecznie
Beata

Strefa czasowa: UTC + 1