Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Wt sie 21, 2018 12:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 17, 2018 8:43 am 

Szczerze to tez sie zastanawiam nad przeprowadzka do innego kraju. Tutaj nie ma raczej dla mnie wiekszych perspektyw szczegolnie po studiach jakies skonczylem. Mam kilku znajomych ktorzy podjeli to wyzwanie i sa zadowoleni. Tak sie zastanawiam jak zorganizowac taka przeprowadzke bo przeciez to nie bedzie rzut beretem. Na rodzimym rynku nie ma az tak duzego wyboru .. z tego co do tej pory przejrzalem najlepiej prezentuje sie Fortis https://www.fortis-przeprowadzki.pl/ofe ... ynarodowe/ Wiecie, zalezy mi na tym by wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik. Nie ma miejsca na zadne bledy typu cos zaginelo czy tez zniszczenie jakiegos przedmiotu. Jesli macie wieksze doswiadczenie w tej sprawie to prosze piszcie. Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1