Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Cz sty 17, 2019 2:13 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz gru 17, 2015 10:05 pm 

Chcialabym zapytać się czy wie ktoś ile mogę czekać na dojście swojej paczki? Pierwszy raz zamówiłam coś z Chin i chyba już przeczytalam wszystkie możliwe informacje o czasie dochodzenia zamówień. W większości pisze, że może to być nawet 40 dni (przerażająco długo! ), ale może też być krócej (także nic konkretnego).... a widzę, ze tutaj bardzo dobrze znacie się na takich wysyłkach. Tym bardziej, ze sprawa jest ważna, ponieważ jest to prezent pod choinkę i nie wiem czy w obliczu tych okoliczności nie powinnam na wszelki wypadek kupić nowego..
Załączam zdjęcie z trackingu... bardzo byłabym wdzięczna za pomoc ! Pozdrawiam ;)

Załączniki:
Screenshot_2015-12-17-21-47-59.png
Screenshot_2015-12-17-21-47-59.png [ 147.43 KiB | Przeglądane 6131 razy ]
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pt gru 18, 2015 10:28 am 

40? czasem i 60 szło, tym bardziej jak jest okres świąteczny.. także jest ryzyko jest zabawa... :)

PostNapisane: Pn gru 21, 2015 2:10 am 

Paczka doszla na WER Warszawa w pt o 23.20, czy orientuje się ktos ile może ona tam przebywac i czy jest możliwość, ze dotrze w 3dni do woj. Lubelskiego? Biorąc pod uwagę okres przedświąteczny... paczka jest wysłana listem poleconym ekonomicznym (nie miałam wpływu na to)

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 1:36 pm 

Hej!

21 stycznia złożyłem zamówienie, a sprzedający wysłał do mnie paczkę 10 dni później. Czekam już zatem prawie miesiąc, a paczuszki nie ma nawet w trackingu. O co może chodzić?
Nr. paczki RI866134132CN

PostNapisane: Cz sie 03, 2017 10:02 am 

Miałem problem z śledztwem China Post przez długi czas. Ich strona internetowa nie oferuje dobrej obsługi - niektóre działki nigdy nie zostały znalezione. Www.parcelmonitor.com/track-china-post jest przydatna - może śledzić inne moje przesyłki z Chin i mam mniej problemów.
Jednak ostatnio miałem ten numer śledzenia: RI866139474CN, którego nie można było znaleźć wszędzie. Myślę, że czasami Chiny Post nadal jest niewiarygodny ..

PostNapisane: Pt kwi 13, 2018 2:16 pm 

Niestety, na przesyłki z Chin długo się czeka.

PostNapisane: Pn kwi 16, 2018 4:37 pm 

ChinaHURT_Sosnowiec napisał(a):
Niestety, na przesyłki z Chin długo się czeka.

Na przesyłki z Australii czeka się odrobinę krócej?

PostNapisane: Pt sty 11, 2019 10:17 am 

Podoba mi się ten styl, widziałem podobne meble w Ikei. Ale ten sklep jest daleko ode mnie, ponieważ musiałem zamówić dostawę do domu, ponieważ jest to mniej kosztowne. Śledził pakiet za pośrednictwem poczta śledzenie przesyłek

PostNapisane: Pn sty 14, 2019 2:26 pm 

Dzień dobry,

Aby mieć pewność, że Państwa przesyłka bezpiecznie i szybko dotrze z Chin warto skorzystać z międzynarodowej firmy kurierskiej lub wyspecjalizowanej firmy spedycyjnej.
Jeśli potrzebują Państwo pomocy z organizacją transportu towaru z Chin, zajmiemy się tym kompleksowo, łącznie z aranżacją odpraw celnych. Zapraszamy do kontaktu: import@bigchina.pl

Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1