Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin

Teraz jest Pn maja 21, 2018 5:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn kwi 14, 2014 8:26 pm 

W Chinach kupuje sie 4 rzeczy:

1. Zegarek Sea Gull dla faceta.
2. Klasyczna chinska odziez damska dla kobiety.
3. Zestawy do herbaty.
4. Sama w sobie herbate ceny od 160RMB za 0.5kg do 15.000RMB za 0.5 kg zaleznie od wielkosci portfela.

I to jest esencja.

Nie kupuje sie: elektroniki, pralek, telewizorow, laptopow, tabletow, telefonow, podrobek odziezy czy innego gowna.

Bedac w Chinach kupujcie tylko takie rzeczy, ktore ludzie do konca zycia zapamietaja...

Dam Wam prosty przyklad. Jade do klienta kupuje mu zestaw do herbaty wraz z 4 roznymi gatunkami herbaty (wiem,ze on nie pije herbaty mimo ze ma cisnienie ponad 220 - pije kawe) jestem u nigo w domu po roku na slowacji, zestaw stoi na glownym miejscu w domu i klient mowi mi tak, kazdy kto przychodzi pierwsze na co patrzy to na ten zestaw do herbaty, a ja mowie: od mojego goscia w chinach.

Zawiozlem klientowi w prezencie Sea Gulla m199s chronografa, chinski zegarek za ponad 1400 dolarow. Byl w szoku, ze Chinczycy potrafia cos takiego wyprodukowac. Do dzisiaj go nosi i zdjal z reki swojego Taga... (Nota bene Tag przy tym zegarku to jak trabant przy rollce royce). Jesli ktos ma gruby portfel, mozna kupic Sea Gulla nawet za 160.000 zlotych :)

Made in China nie zawsze znaczy syf. Trzeba tylko wiedziec co kupowac.

http://www.datalawltd.com

datalawltd@datalawltd.com

Tel/Fax: +86 20 3996 9004
Tel: +86 18 66 500 45 46

Tel. stacjonarny (NIE KOMORKA!) PL: 22 307 90 58 lub 61 666 09 09 - laczy z Chinami

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pn paź 27, 2014 4:46 pm 

Pod choinkę najlepsza chińska gra:
Obrazek

medycyna estetyczna Warszawa peelingi

PostNapisane: Pn lis 17, 2014 10:21 pm 

A może taki skromny?
Życzenia: "Moc prezentów pod choinkę"
:lol:

PostNapisane: Śr wrz 16, 2015 10:28 am 

Zależy jaki masz budżet... mój tata kupił swojemu wnukowi w podobnym wieku na komunie... kurs językowy. Jeśli masz gest jak dziadek to możesz szarpnąć się na coś takiego. Kurs w Akademii Językowej był o tyle trafionym prezentem że mój bratanek lubi się uczyć i teraz przed dziećmi w szkole szpanuje, że zna różne słowa po angielsku. Zaczął od września i już sporo potrafi :)

PostNapisane: So wrz 26, 2015 10:50 am 

O prezentach jeszcze nie myślę. Zdecydowanie zbyt wcześnie. Na pewno będzie to coś wyjątkowego.

PostNapisane: Pt maja 13, 2016 6:43 pm 

Ja chciałbym otrzymać jakieś sportowe akcesoria.

PostNapisane: Pn sie 22, 2016 8:19 pm 

kaja22 napisał(a):
Wiem że gwiazda za parę miesięcy, ale zastanawia mnie czy opłaca się zasadzić teraz kilka małych drzewej, tuji, żeby podrosły trochę może nawet nie na tą gwiazdę ale na za rok i potem podarowanie ich w prezencie, duże oszczędności moim zdaniem z tym się wiążą ale czy ktoś coś podobnego próbował? Taką kasę przeznaczyłbym na żaluzje drewniane 50 mm do mojego domu. Chyba tak zrobię trzeba kombinować.

Tuje sa dosyć tanie. Lepiej kupić już podrośnięte w szkółce niż tak kombinować. Chyba, że lubisz dłubanie w ziemi, to nie wnikam. Tak przynajmniej widziałem, że robiło Ksero warszawa centrum na zewnątrz swojego lokalu.

Ostatnio edytowano So wrz 10, 2016 10:15 am przez Kostek32, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt sie 23, 2016 1:58 pm 

Najlepiej coś własnoręcznie wykonanego, takie prezenty budzą podziw i zostaną zapamiętane na długo :)

Teosyal dermatic.pl

PostNapisane: Cz gru 29, 2016 9:50 pm 

Biżuteria, zegarki najlepiej przez firmę https://kolejchiny.pl zamówić kolejową drogą prosto z Chin, więcej prezentów tanio, dla całej rodziny przy okazji : )

Ostatnio edytowano Cz sty 26, 2017 6:14 pm przez zuzanna.gas, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt sty 24, 2017 2:28 pm 

Panowie mam problem obecnie z prezentem dla mojej dziewczyny na walentynki Jesteśmy ze sobą już długo i chciałbym jej w tym roku podarować jakiś porządny prezent Zastanwiałem się nad zegarkiem jakiejś dobrej firmy Co sądzicie o zegarkach firmy Skagen?
I jaki zegarek byście zaproponowali ewentualnie od tej firmy?
http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Skag ... fault.html
Ogolnie znałem tę markę. Nigdy jakoś się nad nia nie zastanawiałem ponieważ męskie zegarki tak sobie mi się podobają, ale widziałem, że za każdym razem jak moja dziewczyna przechodzi obok sklepu z zegarkami to zatrzymuje się właśnie przy nich ;)

Ostatnio edytowano Pt lut 17, 2017 11:51 am przez zzajc, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn lut 27, 2017 9:44 am 

na dzien dzisiejszy ,polecilbym na prezent ,czytnik ksiazek,sa coraz bardziej popularne ,przyda sie i w domu jak i w szkole. W http://futureprint.pl/druk-3d/ również można super rzeczy 3D zamówić pod prezent.

PostNapisane: So lis 25, 2017 5:21 pm 

Trzeba dobrać pod upodobania. Jeśli chodzi o rzeczy związane z Chinami to może pałeczki lub herbatę? Ja rok temu bratu kupiłem takie ładne czerwone pojemniki ze smokiem. Do środka napchałem batony proteinowe, ale to inna sprawa, bo to maniak siłowni :)

PostNapisane: Pt maja 18, 2018 2:13 pm 

Kazdy prezent jest dobry .. nie ma co wybrzydac.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1