Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Pt wrz 25, 2020 1:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 23, 2020 10:35 am 

Z jakiego ubezpieczenia OC obecnie korzystacie, jesteście w stanie mi coś polecić?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz sty 23, 2020 11:58 am 

W razie niepewności zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z dobrej porównywarki finansowej, która pozwoliłaby na dokładne porównanie ze sobą wielu różnych ofert. OC bardzo podrożało, ale za pośrednictwem https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ bez problemu można znaleźć coś w atrakcyjnej cenie. To wygodna w użytkowaniu porównywarka, więc myślę, że warto spróbować.

PostNapisane: Pt lut 07, 2020 8:04 am 

Witam serdecznie!

Wiesz co ja obecnie korzystam z oferty https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ac-pelne/ . Muszę Ci przyznać, że wcześniej długo szukałem dobrego ubezpieczyciela. Niestety żaden nie mógł spełnić moich oczekiwań. Niedawno znajomy polecił mi właśnie te ofertę i okazała się być ona przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Jest to naprawdę profesjonalna marka i porządna firma, więc o nic nie musisz się bać. Muszę Ci w tym miejscu wspomnieć, że mają szeroki wybór ubezpieczeń dodatkowych, więc z całą pewnością znajdziesz coś dopasowanego do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Polecałbym też zainteresować się AC, skierowane jest do osób fizycznych i jednoosobowych działalności gospodarczych. Nie mógłbym Ci także nie wspomnieć o korzyściach takich jak: poczucie bezpieczeństwa czy też ochrona pojazdu w przypadku powstania w nim szkody. Najlepiej będzie jak wszystkie potrzebne szczegóły i ciekawe informacje sprawdzisz już sam. Pozdrawiam serdecznie i życzę szerokiej drogi!

PostNapisane: Śr lip 29, 2020 5:49 pm 

W pierwszej kolejności polecam zajrzeć na stronę https://cuk.pl/porady Znajdziecie tam wiele przydatnych porad, które w znaczący sposób pomogą wam wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Moim zdaniem, na ubezpieczeniu nie powinno się oszczędzać.

Strefa czasowa: UTC + 1