Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest Cz gru 02, 2021 1:55 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 27, 2021 7:24 am 

Nie wiem skąd jesteście, ale u nas w Rybniku czyli na Śląsku są nawet takie oferty jak https://www.citybus.pl/auta-dostawcze-na-minuty-rybnik/ świetne i mobilne rozwiązanie! Potrzebujesz auta dostawczego żeby zawieźć coś do sąsiada? Nie ma problemu, wynajmujesz na tyle czasu ile Ci potrzeba i odstawiasz. Super sprawa :D

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Cz cze 03, 2021 6:36 pm 

Jeśli chcecie wypożyczyć bardzo fajny samochód to warto skorzystać z bardzo dobrej oferty https://i-jade.rent/tesla-3/ . Ja z tej oferty ostatnio skorzystałem.

PostNapisane: Wt lip 20, 2021 5:11 pm 

Jeżeli interesuje was wyjazd wypożyczonym autem za granicę , to dokładnie sprawdźcie umowę oraz firmę, z którą chcecie nawiązać współpracę. Wiem, że niektóre salony, nie życzą sobie wyjazdu poza Unię Europejską, więc warto wcześniej o tym pomyśleć. Generalnie, takie rzeczy powinno się wyjaśniać już przy pierwszym spotkaniu.

PostNapisane: Cz sie 05, 2021 9:26 am 

Myślałam, żeby wynająć busa i jechać za granicę. Nie wiem jednak ,czy to nie za duże ryzyko.

PostNapisane: Cz sie 05, 2021 4:28 pm 

Jeśli nadal poszukujecie dobrego samochodu pod wynajem, to wydaje mi się, iż świetną wypożyczalnie pojazdów znajdziecie tutaj: https://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl . Posiadają rozbudowaną ofertę, więc nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś ciekawego dla siebie. Myślę, że warto abyście przejrzeli ichniejszą ofertę, jeśli nie znaliście wcześniej tej wypożyczalni.

PostNapisane: Śr wrz 08, 2021 2:46 pm 

Polecam wam firmę wypożyczalnia aut sportowych Kraków oni oferują samochody sportowe i luksusowe za naprawdę przystępną cenę. Z nimi wszystko da się sprawnie i bezproblemowo załatwić. To dobra i rzetelna firma gdzie możecie wypożyczyć idealny samochód na podróż.

PostNapisane: Śr wrz 15, 2021 4:11 pm 

Jeżeli chodzi o mnie, to ostatnio postanowiłem sprzedać swój samochód, dlatego skorzystałem z usług Skup aut i jestem bardzo zadowolony . Moim zdaniem firma S-Car to najlepsi specjaliści w swojej branży, wszystkim się zajęli, a wszelkie formalności udało się nam załatwić bardzo szybko.

PostNapisane: Śr wrz 22, 2021 12:11 pm 

Każdy robi tak, jak uważa, ale ja polecam sprowadzanie auta z usa i wybór takiego, który wam pasuje. Płacenie za wypożyczanie nie ma najmniejszego sensu, bo wydajesz kasę, a i tak nie masz niczego na własność. Wiadomo, że auto traci na wartości, ale mimo wszystko to wychodzi dużo lepiej niż pojazd z wypożyczalni.

PostNapisane: Cz wrz 23, 2021 5:15 am 

Mogę się pochwalić ,że kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrej oferty kalkulator leasingu .Z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.

PostNapisane: Pn wrz 27, 2021 9:52 am 

Ja mam namiar jeszcze na wynajem samochodów Wrocław i powiem wam, że dość często korzystam z ich usług. Przerabialam różne wypożyczalnie samochodów, ale ta zdecydowanie oferuje najlepsze warunki. I co ważne, z góry wiadomo ile zapłacimy, bez ukrytych kosztów.

PostNapisane: Wt paź 05, 2021 9:00 am 

Wypożyczanie auta jest mało opłacalne, więc lepiej jest zdecydować się na kupienie go. Wtedy możesz go używać jak chcesz i kiedy chcesz. Na stronie: https://volvocarkalisz.selekt.volvocars ... ona-glowna znajduje się oferta, dzięki której masz szansę kupić auta sprawdzone. Decydując się na nie nic nie ryzykujesz.

PostNapisane: Śr paź 20, 2021 10:40 am 

Irek2412411 napisał(a):
Jeśli chodzi o wypożyczalnie aut to uważam, że warto rzucić okiem na ipanek.pl/wypozyczalnia-samochodow/poznan-lotnisko-lawica/]poznań lotnisko wynajem samochodów. Mają bardzo dużo samochodów do wyboru, więc na pewno jakiś samochód przypadnie Wam do gustu.

Wypożyczalnia busów zaciekawiła mnie swoją ofertą i korzystałem nie raz i napewno do nich wrócę. https://www.readyrent.pl

Obrazek

PostNapisane: Śr paź 20, 2021 10:45 am 

wiki87 napisał(a):
Drodzy użytkownicy, niedługo wybieramy się na urlop do trójmiasta. Zastanawiamy się nad wynajmem samochodu na czas pobytu, w końcu podróż pociągiem wychodzi taniej niż jechanie przez całą Polske. Z firm oferujących tego typu usługi wpadł nam w oczy piastrental.pl/. Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia związane z wypożyczaniem samochodów z takich firm? Będę wdzięczna za kazdą opinię.

Ze znajomymi skorzystaliśmy z oferty wynajem busów https://www.readyrent.pl/wynajem-aut-9o ... zecin.html to była fajna wyprawa i cenowo bardzo nam się opłacało. Polecamy ich ofertę. Samochody w dobrym stanie, zadbane.

Obrazek

PostNapisane: Śr paź 20, 2021 4:51 pm 

Z własnego doświadczenia wiem, że decyzji nie należy podejmować zbyt pochopnie. Najlepiej na spokojnie porównać sobie kilka ofert i wybrać tę, która jest najbardziej atrakcyjna. Powiem wam szczerze, że jeśli o mnie chodzi to naprawdę chwalę sobie wypożyczalnia samochodów Lublin Nie raz już korzystałam z ich usług i nigdy się nie zawiodłam.

PostNapisane: Śr paź 27, 2021 6:41 am 

Szczerze mówiąc i przyznając się niestety nie znam okolic Krakowa, a potrzebny niedługo będzie transport na trasie kraków pyrzowice trasa w związku z czym chciałbym podpytać Was o firmy, które taki transport mogą zaoferować. Podpowiecie coś?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1